اجرای جشن شاد و مفرح دورهمی در پارک ملت

اجرای جشن شاد و مفرح دورهمی در پارک ملت

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/شنبه, 28 مرداد,1396/دسته ها: سر خط اخبار, اخبار پانل راست

برگزاری دوره توجیهی ، آموزشی منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای شمال استان آذربایجان غربی در خوی
⭕️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، دوره توجیهی ، آموزشی منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای شمال استان آذربایجان غربی با حضور سیدمحمد عابدی فرماندارخوی و مدیرکل دفترامور شهری وشوراها استانداری آذربایجان غربی در محل سالن  هلال احمر شهرستان خوی برگزار شد.
⭕️ فرماندار خوی در این مراسم ضمن خیر مقدم به منتخبین شوراهای اسلامی شهرهای شمال استان آذربایجان غربی برای شرکت در این دوره و حضور در شهر دارالمومنین خوی تقدیر و تشکر نمود.
سیدمحمد عابدی با اشاره به برگزاری دوره توجیهی ، آموزشی منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرها اظهارداشت: برگزاری این دوره ها در جهت آشنایی اعضای شوراهای اسلامی شهرها با قوانین و مقررات در راستای عمل به وظایف شوراها  و مدیریت شهرها می باشد.
 ⭕️ فرماندارخوی با اشاره به فرآیند رشد و توسعه در شهرها اظهار داشت: شهرها جسم زنده می باشند و برای مدیریت یک شهر باید رشد و توسعه در همه زمینه ها متوازن و همه جانبه  باشد.
وی در ادامه توجه به مبلمان شهری ، توسعه حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری را از جمله مطالبات اساسی مردم عنوان و از منتخبین شوراهای اسلامی شهرها خواست تا این موضوعات را در دستور کار برنامه های خود قرار دهند.
⭕️ فرماندارخوی در ادامه بر جلب رضایت خداوند متعال و مردم و قدم برداشتن شوراها در این راستا  و عمل به مر قانون تاکید نمود.

✳️ با ما همراه باشید👇👇
🔵 @shahrdarikhoy
🔴WWW.khoy.ir

Print

تعداد نمایش ها (100)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x