اجرای عملیات نصب چراغ های روشنایی و هندریل های تقاطع غیر همسطح جهاد

اجرای عملیات نصب چراغ های روشنایی و هندریل های تقاطع غیر همسطح جهاد

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/ﺳﻪشنبه, 08 فروردین,1396/دسته ها: سر خط اخبار, اخبار پانل راست

اجرای عملیات نصب چراغ های روشنایی و هندریل های تقاطع غیر همسطح جهاد 

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ضمن بیان این مطلب افزود: پروژه تقاطع غیر همسطح جهاد در حال حاضر مراحل نهائی و تکمیلی خود را طی می کند و بزودی به بهره برداری خواهد رسید.

شهردار خوی افزود: همزمان با عملیات بتن ریزی بخش پایانی تقاطع غیر همسطح، اجرای پروژه نصب چراغ های روشنایی و هندریل های این تقاطع نیز در دست اجرا بوده و در حال حاضر رو به اتمام است. 

اکبرزاده تاکید کرد: پس از اتمام نصب چراغ های روشنایی و هندریل های تقاطع آسفالت ریزی بخش باقیمانده عرشه انجام شده و پروژه آماده بهره برداری می شود. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در ساتای ساماندهی ورودی های شهر، پروژه تعریض بلوار آیت الله خوئی در دست انجام بوده و تلاش می شود تا در کنار اجرای پروژه های مختلف زیباسازی و اجرای باغ  و فضای سبز در بخش کناری بلوار در ارتفاعات فنائی، تعریض سمت دیگر آن نیز کمک موثری در ایجاد فضای تردد مناسب و بهسازی و ساماندهی ورودی شهر باشد. 

شهردار خوی همچنین گفت: پروژه های جدول کشی، زیر سازی و آسفالت ریزی نیز با توجه به مساعد بودن وضعیت جوی از روزهای نخست سال جاری آغاز شده و در بخش های مختلف سطح شهر و کوی ولیعصر در دست انجام است. 


❇️ با ما همراه باشید👇👇
➡️ @shahrdarikhoy
➡️ WWW.KHOY.IR

Print

تعداد نمایش ها (371)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x