اکبرزاده شهردار خوی :  توجه ویژه به محلات قدیمی در اجرای #پروژه_های_عمرانی_شهرداری

اکبرزاده شهردار خوی : توجه ویژه به محلات قدیمی در اجرای #پروژه_های_عمرانی_شهرداری

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/چهارشنبه, 28 تیر,1396/دسته ها: سر خط اخبار, اخبار پانل راست

اکبرزاده شهردار خوی : 
توجه ویژه به محلات قدیمی در اجرای #پروژه_های_عمرانی_شهرداری    

شهردار خوی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اظهار داشت: پروژه های عمرانی روزمره شهرداری همچنان بطور مستمر در سطوح مختلف شهر در حال اجرا بوده و توجه ویژه به مناطق محروم و کم برخوردار و محلات قدیمی خوی در دستور کار قرار دارد. 

اکبرزاده با تاکید بر لزوم اصلاح معابر محلات قدیمی شهر خوی افزود: یکی از مشکلات عمده شهر خوی در سال های گذشته عدم توجه کافی به محلات قدیمی و کم برخوردار بوده  و محلات قدیمی از نظر جداول، آسفالت و کانیوو شرایط مناسبی نداشتند و شهرداری تلاش خود را بکار بست تا با افزایش چند برابری پروژه های عمرانی گام خوبی برای اصلاح این معابر بردارد. 

شهردار خوی تاکید کرد: از ابتدای سال تا کنون بخش عمده ای از معابر قدیمی اصلاح شده و  برنامه ریزی لازم برای اصلاح و ترمیم کوچه و ها و خیابانهای مناطق محروم صورت گرفته است. 

وی با اشاره به اجرای پروژه آسفالت ریزی در روزهای اواسط هفته جاری افزود:  پروژه #آسفالت_ریزی و روکش آسفالت در کوهسار یک در روبروی پمپ جایگاه سوخت جمشید آباد، بن بست طجرلو جنب مسجد کامران، کوچه علامه طباطبایی در تشیلر و اکیپ های  مختلف سیار لکه گیری در سطح شهرانجام می شود. 

اکبرزاده گفت: پروژه #جدول_گذاری و اصلاح جدول نیز در   پارک دروازه سنگی، 16 متری ورمزیار در پشت مصلی، درمانگاه تامین اجتماعی در تشیلر، تفرجگاه فنائی ، بلوار آیت الله خوئی(ره) ، تقاطع بلوار کشاورز و شمس و باغ دلگشا در حال انجام است.  
وی گفت:  در خیابان ستارخان، جنب دخانیات به طرف پادگان شرفخانلو، بلوار آیت الله خوئی(ره) و جمشید آباد نیز ، شاهد اجرای پیاده رو و #سنگ_فرش هستیم. 

اکبرزاده افزود: از جمله پروژه های عمرانی نیز دیگر نیز می توان به  احداث و احیای باغ تاریخی دلگشا، اجرای فاز اول تفرجگاه فنائی و احداث آبشار و مسیر پلکانی در این تفرجگاه، پارک دروازه سنگی، ساماندهی، ایجاد باند فضای سبز، باند کند رو و پیاده رو، جدول گذاری  بلوار آیت الله خوئی(ره)، اصلاح و ساماندهی، جدول گذاری،آسفالت ریزی، ایجاد دور برگردان، و ایجاد باند فضای سبز در کمربندی شهید حجازیفر، تعریض و ساماندهی مسیر میدان هواشناسی به طرف سعید آبادو ... اشاره کرد.   
 
✳️ با ما همراه باشید👇👇
🔵 @shahrdarikhoy
🔴WWW.Khoy.ir

Print

تعداد نمایش ها (148)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x