اکبرزاده شهردار خوی : تکاپوی شهرداری برای استقبال از نوروز

اکبرزاده شهردار خوی : تکاپوی شهرداری برای استقبال از نوروز

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/یکشنبه, 29 اسفند,1395/دسته ها: سر خط اخبار, اخبار پانل راست

تکاپوی شهرداری برای استقبال از نوروز 

 شهردار خوی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری ضمن اعلام این مطلب افزود: 
با توجه به روزهای پایانی سال و آغاز سال جدید شهرداری خوی تکاپوی ویژه ای برای استقبالاز سال جدید و نوروز 96 دارد. 

محرم اکبرزاده افزود: یکی از مهمترین اقدامات عمرانی شهرداری طی هفته اخیر زیر سازی و آسفالت ریزی کمربندی شهید حجازی فر بوده و با در نظر گرفتن آسفالت کهنه و نامطلوب این کمربندی، بخشی از اقدامات عمرانی شهرداری در این کمربندی متمرکز شده و پس از برداشت آسفالت کهنه، زیر سازی لازم برای آسفالت ریزی این کمربندی انجام شد. 

وی افزود: در حال حاضر آسفالت ریزی این کمربندی در دست اجرا بوده و تلاش می کنیم تا این کمربندی برای ایام عید و تعطیلات نوروزی بهسازی و آسفالت ریزی آن به اتمام برسد .

شهردار خوی گفت: لکه گیری معابر و اصلاح آسفالت خیابانهای اصلی و مراکز پر تردد نیز طی هفته جاری انجام می شود. 

اکبرزاده تاکید کرد: اصلاح و آسفالت ریزی خیابان پیام نور نیز با توجه به تردد زیاد خودروها در هفته اخیر در دست انجام بوده است. 

وی اذعان داشت: ورودیهای شهر طی روزهای گذشته و تا تعطیلات نوروزی با تلاش مضاعفی از سوی مجموعه شهرداری در بخش های خدمات شهری تنظیف، لکه گیری، آسفالت ریزی صورت می گیرد. 

اکبرزاده یادآور شد: روزهای پایانی سال از جمله پرکارترین روزهای مجموعه شهرداری در بخش های مختلف فرهنگی،عمرانی و خدمات مختلف شهری  بوده و در راستای افزایش رفاه شهروندان تلاش می کنیم تا مردم خوب و نجیب خوی با آرامش خاطر بیشتری به برگزاری آئین های ملی و بومی در آغازین روزهای فرودین و سال جدید  بپردازند. 

وی گفت: از نیمه دوم بهمن ماه تا پایان تعطیلات نوروزی مجوز هرگونه حفاری در سطح شهر از سوی شهرداری صادر نشده است. 

شهردار خوی گفت: طی برنامه ریزیهای صورت گرفته در ستاد استقبال از نوروز شهرداری، تمامی مصالح ساختمانی و نخاله ها ئ زباله های موجود در سطح شهر مخصوصا در معابر اصلی جمع آوری شده و بصورت مستمر بازرسی های لازم در این خصوص در مناطق مختلف از سوی نواحی شهرداری انجام می شود.

با ما همراه باشید:

@shahrdarikhoy 
Www.khoy.ir

Print

تعداد نمایش ها (359)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x