اکبرزاده شهردار خوی :  خیمه های معرفت مسیری برای شناخت و بازخوانی دوباره ارزش های معنوی

اکبرزاده شهردار خوی : خیمه های معرفت مسیری برای شناخت و بازخوانی دوباره ارزش های معنوی

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/یکشنبه, 28 خرداد,1396/دسته ها: سر خط اخبار, اخبار پانل راست

اکبرزاده شهردار خوی : 
خیمه های معرفت مسیری برای شناخت و بازخوانی دوباره ارزش های معنوی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی خمیه های معرفت از آغاز ایام ماه مبارک رمضان در پارک ملت خوی برپا شده است. 

شهردار خوی ضمن اشاره به نقش این برنامه های فرهنگی در بازخوانی ارزش های دینی اظهار داشت: ماه رمضان، لحظه های کم نظیری برای انسان خلق می کند که در این لحظه ها، بیشترین خلوت های راز و نیاز انسان با معبود شکل       می گیرد و آرامش این ماه برای هر فردی از بهترین هدیه های الهی است که به یمن روزه داری و پرداخت به مسایل درونی، فارغ از امور دنیوی برای او عطا می شود. 

محرم اکبرزاده افزود: تدوین برنامه های فرهنگی و دینی در این فرصت دلنشین، فضای بسیار مناسبی ایجاد می کند تا با نگاه جدید توجه به معنویات، انس بیشتر با کلام الله و مباحث روشنگرانه دینی افزایش یابد. 

وی گفت: خیمه های معرفت یکی از همین برنامه هایی است که در راستای افزایش و ارتقای سطح عمومی فرهنگی و دینی برپا شده و حضور مبلغین دینی و ترتیب دادن بخش های مختلف در این خیمه های از ابعاد مختلف، از زمینه های ارزشمند برای افزایش آگاهی عمومی و توجه روافزون به معنویات و مسائل شرعی و حتی دنیای امروز و اتفاقات پیرامون ما می باشد. 

اکبرزاده تصریح کرد: خانواده ها بعنوان مهمترین پایگاه شکل گیری شخصیت فردی اگر بتوانند با آموزه های دینی الفت بیشتری داشته باشند قطعا مبانی دینی در جامعه و در بین افراد کم و سن سال محکمتر بوده و روند سلامت جامعه از بعد اجتماعی نیز تامین خواهد بود. 

شهردار خوی افزود: در خیمه های معرفت پاسخ به سوالات شرعی برای خانواده ها و مشاوره در خصوص مسائل خانواده بصورت رایگان از سوی مبلغین مذهبی انجام می شود و پخش فیلم های روشنگرانه در خصوص مسائل مختلف و هجمه های منافقین و دشمنان ایران اسلامی نیز بصورت ویژه با پخش فیلم های مستند ارائه می شود.  

مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری خوی نیز با اشاره به لزوم آشناسازی و ارتقای سطح آگهی شهروندان از جریان های مختلف دنیا بخصوص اتفاقاتی که در منطقه خاورمیانه بوجود آمده است، تصریح کرد: روشنگری و آشناسازی شهروندان خوئی با بیشتر کانال های وهابیون و معاندین با تشریح جزییات فعالیت این کانال ها نیز از جمله همین برنامه ها در خیمه های معرفت است که در کنار افزایش و ارتقای آموزش های دینی، بعنوان افزایش بصیرت مردم و شناخت بیشتر جریانها و اتفاقات جهان انجام می شود. 

چیت سازخوئی گفت: امسال شاهد اجرای یکی از پربارترین برنامه های چند سال اخیر در حوزه مسائل دینی، فرهنگی و اجتماعی از منظر محتوا و نوع بیان آموزش ها در پارک بزرگ ملت هستیم. 

 وی گفت: غرفه ویژه کودکان نیز برای بازیهای مختلف کودکان در کنار غرفه های دیگر برپا بوده و قطعا استقبال شهروندان گرامی از مجموعه خیمه های معرفت و حضور پر اشتیاق شهروندان نشان از غنای محتوایی و نحوه اجرای این خمیه ها می باشد.


🔴 با ما همراه باشید👇👇
🔷 @shahrdarikhoy
🔶 WWW.KHOY.IR

Print

تعداد نمایش ها (95)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x