با حضور استاندار آذربایجان غربی ،نماینده خوی در مجلس، کلنگ فاز اول پروژه تفرجگاه فنایی به زمین زده شد

با حضور استاندار آذربایجان غربی ،نماینده خوی در مجلس، کلنگ فاز اول پروژه تفرجگاه فنایی به زمین زده شد

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/پنجشنبه, 14 اردیبهشت,1396/دسته ها: سر خط اخبار, تازه های مدیریت شهری, اخبار پانل راست

استاندار آذربایجان غربی در مراسم افتتاح تقاطع غیر همسطح جهاد خوی : خوی یکی از قطب های تولید و سرمایه گذاری استان است
مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی در مراسم افتتاح تقاطع غیر همسطح جهاد خوی با اشاره به جایگاه خوی در بخش های مختلف از جمله صنعت، کشاورزی، گردشگری و ... اظهار داشت : خوی یکی از قطب های تولید و سرمایه گذاری استان است و ما انتظار داریم شهروندان خویی ساکن در خوی و دیگر شهرها ، از ظرفیت های متعدد این شهرستان در  جهت سرمایه گذاری و تولید استفاده کنند .
وی با بیان اینکه در سال 95 شاهد اجرای طرح های خوبی در خوی بودیم تصریح کرد : خوشبختانه در سال گذشته طرح ساخت بیمارستان آیت اله خویی پیشرفت خوبی داشت و امسال هم با روند خوبی در حال اجرا است همچنین جاده رازی خوی نیز در سال گذشته توانست بعنوان طرح ملی ثبت شده و اعتبار ملی جذب کند . طرح ساخت پایانه رازی نیز هم اکنون در مرحله تملک اراضی قرار دارد و با اتمام تملک، عملیات اجرایی آن بلافاصله آغاز خواهد شد .
مهندس سعادت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در نام گذاری سال 96 اظهار داشت: در سال تولید و اشتغال وظیفه ما این است که در راستای اشتغال زایی جوانان گام های مهمی برداریم .
وی در ادامه به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره نموده و افزود : جمهوری اسلامی در سال 58 با نثار خون شهیدان و آرای مردم تأسیس شده است و نماد مردم سالاری دینی می باشد و ما باید با تمام قوا و با مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو این مسیر را ادامه بدهیم .

Print

تعداد نمایش ها (269)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x