تاکید محرم اکبرزاده  بر حضور پر رنگ شهرداری در دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران

تاکید محرم اکبرزاده بر حضور پر رنگ شهرداری در دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/دوشنبه, 18 بهمن,1395/دسته ها: سر خط اخبار, اخبار پانل راست

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از مورخه 18 لغایت21 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

 

شهردار خوی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرو شهرداری ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت:  نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران از جمله مهمترین نمایشگاه های هایی است که برای معرفی ظرفیت های تاریخی، فرهنگی، اقلیمی و هنرهای سنتی مناطق و شهرهای مختلف کشور ایران و با حضور کشورهای مطرح دنیا هر سال برگزار می شود.

 

محرم اکبرزاده افزود: شهرداری خوی نیز با توجه به رسالت فرهنگی و برنامه ریزیهای صورت گرفته در این نمایشگاه حضور یافته و به معرفی ویژگیهای مختلف شهر خوی می پردازد.

 

  شهردار خوی تصریح کرد: کشورهای توسعه یافته سرمایه گذاری ویژه ای در حوزه فرهنگی انجام میدهند و باید گفت که بخش عمده ای از توسعه صنعت توریسم مربوط به رشد فرهنگی بوده و معرفی مناسب ظرفیت های تاریخی و فرهنگی و اقلیمی شهرها در این مسیر بسیار تاثیر گذار بوده است.

 

اکبرزاده تاکید کرد: ظرفیت های والای فرهنگی و گردشگری خوی می طلبد تا با حضور پر رنگ شهرداری خوی در دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری در هفته جاری بتوانیم گام موثر و خوبی برای معرفی چهره تاریخی خوی برداریم و طبیعتا توزیع کتاب تازه منتشر شده راهنمای گردشگری خوی با ویژگیهای خاص خود خواهد توانست یکی از مهمترین اقدامات برای این منظور باشد.

 

مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری خوی نیز در ادامه با اشاره به نقش و اهمیت حضور در نمایشگاه های گردشگری افزود: نمایشگاه های ملی و فرا ملی یکی از بهترین فرصت های معرفی پتانسیل های تاریخی خوی می باشد که دارای پیشینه عظیم و باشکوه فرهنگی و علمی و مذهبی بوده و بیشترین آثار تاریخی استان آذربایجان غربی را به خود اختصاص داده است.

 

علی اکبر چیت ساز خوئی تاکید کرد: هر ساله شهرداری خوی با تهیه، طراحی و انتشار انواع بروشور، بسته های فرهنگی، نقشه های گردشگری و کتاب گردشگری به زبانهای فارسی و انگلیسی و ترکی استانبولی، پوسترهای ویژه آثار تاریخی، بروشورهای ویژه سرمایه گذاری فرهنگی، توزیع برخی از آثار مکتوب منتشر شده از مولفین خوئی  در این نمایشگاه ها برای بازدیدکنندگان و علاقمندان به گردشگری توزیع می شود.

 

وی افزود: معرفی آژانس های مسافرتی، تولید فیلم های مختلف معرفی جاذبه های گردشگری و توزیع آن، به همراه بخشی از صنایع دستی و هنرهای سنتی خوی نیز در این نمایشگاه برای معرفی ابعاد مختلف و جاذبه های گردشگری خوی از سوی شهرداری صورت می گیرد.

Print

تعداد نمایش ها (268)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x