تشریح پروژه های عمرانی شهرداری در ابتدای هفته جاری از سوی شهردار خوی

تشریح پروژه های عمرانی شهرداری در ابتدای هفته جاری از سوی شهردار خوی

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/شنبه, 17 تیر,1396/دسته ها: سر خط اخبار, گزارش روز, اخبار پانل راست

تشریح پروژه های عمرانی شهرداری در ابتدای هفته جاری از سوی شهردار خوی

 

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر و شهرداری پروژه های عمرانی روزمره شهرداری اظهار داشت: در هفته جاری ادامه روند اجرای پروژه بهسازی و ایجاد پارک دروازه سنگی، باغ دلگشا و معابر سطح شهر در بخش جدولگذاری در دست اقدام بوده و تفرجگاه فنائی نیز در بخش جدول گذاری و زیر سازی و آماده سازی معابر در دستور کار قرار دارد.

 

شهردار خوی گفت:  پروژه احداث باغ فنائی نیز با پیشرفت فیزیکی مناسبی در بخش زیر سازی و آماده سازی و جدول گذاری مسیر این باغ در حال اجرا می باشد.

 

وی تصریح کرد: بهینه سازی و احداث پارک دروازه سنگی از جمله پروژه هایی است که طی دو ماه اخیر در دستور کار قرار گرفته و با استفاده از طراحی جدید این پارک فضای بسیار مناسبی برای علاقمندان به حوزه گردشگری و شهروندان گرامی در کنار دروازه ینگی فراهم می شود.

 

اکبرزاده گفت: در حال حاضر زیر سازی، جدول گذاری، ایجاد باند فضای سبز و باند پیاده رو، فضای بازی کودکان در دست اجرا می باشد.

 

شهردار خوی افزود: تعریض، ساماندهی، زیر سازی و جدول گذاری، ایجاد باند فضای سبز و بایند پیاده رو در بلوار آیت الله خوئی نیز با پیشفرت فیزیکی مناسبی در دست اجرا بوده و تعریض پل های مجود در این بلوار نیز در حال انجام است.

وی تاکید کرد: ساماندهی بلوارهای کشاورز و شمس کوی ولیعصر نیز در دستور کار قرار داشته و اقدامات مختلفی همچون تعریض، زیر سازی و آماده سازی، جدول گذاری و ایجاد باند فضای سبز صورت گرفته و ادامه روند پروژه در دست انجام است.

 

شهردار خوی گفت: کمربندی شهید حجازی فر بعنوان یکی از کمربندیهای ورودی شهر مورد استفاده شهروندان، مسافرین نیاز به ساماندهی ویژه ای داشته و شهرداری در سال جاری با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال عملیات عمرانی بخش های مختلف این کمربندی را از ابتدای سال آغاز کرد.

 

وی خاطر نشان کرد: زیر سازی، آماده سازی مسیر کمربندی، ایجاد باند فضای سبز مناسب در بخش میانی کمربندی، جدول گذاری، آسفالت ریزی مسیر رفت و برگشت، ایجاد دور برگردان، ایجاد سیستم آبیاری در بخش فضای سبز انجام شده و ادامه روند اجرای پروژه نیز در دستور کار قرار دارد.

 

شهردار خوی گفت: یکی از پروژه های ارزشمند عمرانی در راستای ساماندهی ورودی های شهر پروژه کمربندی شهید حجازی فر می باشد که از شهرداری نسبت به ایجاد جلوه مناسب شهری در بخش ورودی شهر اقدام می کند.

 

وی در ادامه افزود: تعریض و زیر سازی و آماده سازی مسیر حد فاصل میدان هواشناسی – سعید آباد نیز از جمله دیگر پروژه هایی است که در راستای ساماندهی ورودی های شهر انجام می شود.

 

اکبرزاده همچنین گفت: پیاده روسازی نیز از دیگر پروژه های مستمری است که در سطح مناطق شهر انجام می شود و در حال حاضر خیابان ستارخان و 20 متری بهمن از جمله معابری است که پروژه سنگ فرش و پیاده روسازی اجرا می شود.

 

 

Print

تعداد نمایش ها (167)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x