تلاش بیش از 15 اکیپ برف روبی در سطح شهر خوی

تلاش بیش از 15 اکیپ برف روبی در سطح شهر خوی

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/چهارشنبه, 27 بهمن,1395/دسته ها: سر خط اخبار, گزارش روز, اخبار پانل راست, ناحیه های شهرداری, ناحیه 1, ناحیه 2, ناحیه 3, ناحیه 4, خدمات شهری, پارک موتوری, ترافیک

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی بیش از 15 اکیپ برف روبی در سطح شهر خوی   اقدام به عملیات برف روبی می کنند.

 

شهردار خوی ضمن قدردانی از تلباش مجموعه کارکنان و عوامل ستاد برف روبی اظهار داشت: حجم بارش های اخیر برف در خوی نسبت به  سالهای گذشته افزایش چشمگیری داشته و مجموعه شهرداری خوی در ستاد زمستانی و برف روبی تمام همت خود را بکار گرفت تا شهروندان با حداقل مشکل در عبور و مرور و تردد خودروها مواجه باشند.

 

محرم اکبرزاده افزود: حجم بارش های برف در روزهای متوالی موجب شد بازگشایی و برف روبی و نمک پاشی  معابر اصلی در اولویت قرار داشته باشد و پس از بازگشایی معابر اصلی کوچه ها و معابر دیگر در دستور کار قرار گرفت.

 

وی تاکید کرد: با توجه به بارش برف، تمام اکیپ های مجموعه ستاد برف روبی شهرداری خوی از  ابتدای بارش نسبت به انجام عملیات برف روبی، نمک پاشی و بازگشایی جوی های آب نموده و بصورت شبانه روزی بیش از 15 اکیپ در بخش های مختلف شهر  اقدام می کنند.

 

شهردار خوی گفت: تمام معابر اصلی و بیشتر معابر در طول مدت بارش بدون مشکل تردد خودروها بوده و کوچه های سطح شهر نیز پس از اتمام برف روبی و برداشت برف معابر و خیابانهای اصلی شهر در دستور کار قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد:  همراهی و همکاری شهروندان در برخی از کوچه ها با مجموعه عوامل شهرداری در عملیاتهای برف روبی قابل تقدیر بوده و در برخی از کوچه ها نیز با مشکل ریختن برف پشت بام ها در کوچه ها پس از برداشت برف کوچه مواجه بودیم.

 

اکبرزاده افزود: بسته به میزان بارش برف تعداد اکیپ های برف روبی افزایش یافته و تلاش می شود که از تمامی ظرفیت های موجودشهرداری و بخش خصوصی در عملیات برف روبی استفاده شود.

Print

تعداد نمایش ها (399)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x