تلاش شبانه روزی مجموعه تلاشگران خدمات شهری خوی برای برف روبی و برداشت برف از معابر و کوچه ها

تلاش شبانه روزی مجموعه تلاشگران خدمات شهری خوی برای برف روبی و برداشت برف از معابر و کوچه ها

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/شنبه, 16 بهمن,1395/دسته ها: سر خط اخبار, اخبار پانل راست, ناحیه های شهرداری, ناحیه 1, ناحیه 2, ناحیه 3, ناحیه 4, مدیریتها, خدمات شهری, فضای سبز, پارک موتوری, ترافیک

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی بیش از 30اکیپ برف روبی به ماشین آلات و خودروهای مختلف سبکی ولی سنگین بصورت شبانه روزی در سطح شهر به عملیات برف روبی اقدام میکنند. 

شهردار خوی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری ضمن اعلام این مطلب افزود :ربا توجه به حجم بارش های اخیر برف ستاد زمستانی شهرداری اقدام به تعیین اکیپ های مختلف برف روبی نموده و از آغاز ساعات اولیه بارش های برف نسبت به اجرای عملیات برف روبی و نمک پاشی کرد.

محرم اکبرزاده افزود : طی سالهای اخیر میزان بارش برف به اندازه امسال نبوده و بر همین اساس تعداد 30 اکیپ برف روبی تعیین و تا امروز به صورت مستمر نسبت به برداشت برف و بازگشایی و نمک پاشی معابر و کوچه ها اقدام کرده است. 

معاون خدمات شهری شهرداری خوی نیز در ادامه افزود ؛ حجمی بارش های امسال موجب شد تا اکیپ های مختلفی در نواحی چهارگانه شهرداری مستقر شده و خودروها و ماشین آلات مختلف سنگین و شبکه نیز در اختیار این اکیپ ها برای اجرای عملیات برفی روبی قرار گرفت. 

ابراهیم خلیل گلصنم لو افزود ؛ از آغاز بارش های برف در سال جاری بیشترین تعداد تجهیزات و خودروهای سنگین و ماشین آلات ویژه برف روبی نسبت  چندین سالهای گذشته برای عملیاتهای بازگشایی معابر بکار گرفته شده است. 

وی تاکید کرد : با عنایت به میزان بارش برف و بارش برف در چند مقطع زمانی عملیات بازگشایی با سرعت مناسبی در حال اجرا بوده و به صورت شبانه روزی مجموعه تلاشگران و زحمت کشان شهرداری در سرمای بسیار زیاد نیز به بازگشایی معابر اقدام نمودند. 

معاون خدمات شهری همچنین گفت : با توجه به اهمیت بازگشایی معابر و خیابانهای اصلی شهر برای تردد شهروندان و خودروها،انجام علمیات برف روبی در این معابر یا اولویت اصلی اقدامات شد و هم اکنون اکثرمعابر اصلی پاکسازی شده و در مرحله دوم طی روزهای گذشته برف روبی کوچه ها در ناحیه های مختلف شهر آغاز شده است. 
وی اضافه کرد : یکی از مشکلات ایجاد شده در کوچه ها ریختن برف پشت بام ها به معابر برف روبی شده بود که موجب اجرای دوباره پاکسازی شده و سرعت کاری پاکسازی سایر کوچه ها را نیز با کندی مواجه ساخته است. 

وی از شهروندان خواست تا با  همکاری بیشتر در امر برف روبی با شهرداری در تسریع عملیات های برف روبی همراهی نمایند.
 

Print

تعداد نمایش ها (372)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x