توزیع  بیش از 10000 کیسه زباله ویژه خودرو از سوی معاونت خدمات شهری شهرداری خوی

توزیع بیش از 10000 کیسه زباله ویژه خودرو از سوی معاونت خدمات شهری شهرداری خوی

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/ﺳﻪشنبه, 08 فروردین,1396/دسته ها: سر خط اخبار, اخبار پانل راست, خدمات شهری, گزارش تصویری خدمات شهری

توزیع  بیش از 10000 کیسه زباله ویزه خودرو از سوی معاونت خدمات شهری شهرداری 

معاون خدمات شهری شهرداری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ضمن بیان این مطلب افزود: در راستای فرهنگ سازی و همراهی و مشارکت بیشتر شهروندان در حفظ  نظافت عمومی شهر، بیش از 10000 هزار کیسه زباله ویژه خودرو از سوی معاونت خدمات شهری تهیه و در حال توزیع می باشد. 

ابراهیم خلیل گلصنم لو افزود: بیش از 1000 عدد از این کیسه های طراحی شده برای خودروها در بین رانندگان تاکسی و ناوگان خودروهای حمل و نقل عمومی در حال توزیع بوده همچنین در بین کارکنان سازمانها و ادارات و نواحی شهرداری و شهروندان در دست توزیع می باشد. 

معاون خدمات شهری شهرداری تاکید کرد: مرحله دوم طرح توزیع کیسه های زباله خودروها در بین ادارات و نهادها و شهروندان نیز انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: زیبایی یک شهر مدیون همراهی تمامی سطوح و طیف ها و نهادها بوده و قطعا بدون همکاری شهروندان شهر پاکیزه وجود نخواهد داشت. 

وی گفت: مردم فرهنگ مدار خوی همواره در تمامی مراحل و مقاطع همراهی خوبی با مجموعه عوامل خدمات شهر و نواحی چهارگانه داشتند و این همکاری موجب ارائه خدمات مطلوب تر برای خود شهروندان شده است.

  ❇️ با ما همراه باشید👇👇
➡️ @shahrdarikhoy
➡️ WWW.KHOY.IR

Print

تعداد نمایش ها (349)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x