خلق روزهای مفرح برای شهروندان در دستور کار مدیریت فرهنگی شهرداری

خلق روزهای مفرح برای شهروندان در دستور کار مدیریت فرهنگی شهرداری

💥 استقبال پر شور شهروندان از جشن محلات ✳️ پارک سلامت و پارک طوبی

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/شنبه, 28 مرداد,1396/دسته ها: سر خط اخبار, اخبار پانل راست

 


مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری خوی در گفتگو  با  پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی با اعلام این مطلب افزود : سال جاری یکی از سیاست های کلی شهرداری در بخش فرهنگی و اجتماعی، شاد سازی و ایجاد فضای مفرح بخصوص در فصل تابستان برای شهروندان میباشد. 


علی اکبر چیت ساز خویی افزود: جامعه شاد و مفرح همیشه یک جامعه زنده بوده و در تعریف شهر نیز همواره بر زنده بودن شهر تاکید می شود. 

وی افزود : شهر پر نشاط، شهری همواره آرام بخش بوده و هیاهوی زندگی و معضلات و مشکلات اجتماعی در یک شهر شاد بسیار کمتر خواهد بود. 


وی تاکید کرد : طی ماه های اخیر ویژه برنامه های مختلفی برای ایجاد این فضای شاد در مناسبت های مختلف از سوی شهرداری اجرا شده و استقبال کم نظیر شهروندان در مقاطع و برنامه های مختلف نشان داده است که نیاز امروز شهروندان توجه به فضای مفرح و پر نشاط در کنار اجرای پروژه های مختلف است.

مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری تاکید کرد : برنامه های مختلف گذشته در پارک ملت اجرا شده و جشنهاي محلات برای اجرا در مناطق مختلف شهر تدوین شده و در این جشن ها بصورت سیار گروه های هنری در محلات شهر در مناطق کم برخوردار حضور یافته و امکانات لازم برای حضور شهروندان برای تماشای این برنامه های مفرح فراهم میشود. 

وی تصریح کرد : جشن محلات بصورت هفتگی در محلاتی چون جمشید آباد، پارک طوبی، پارک لاله شهانق،  پارک ربط، کوی صفا، کوی ولیعصر، پنج تن آل عبا،  منطقه قره درویش و..  اجرا می شود. 

چیت ساز گفت ؛ اولین جشن محله پنجشنبه 26 مردادماه در پارک طوبی واقع در محله تخته پل اجرا شده و جمعه نیز در محل پارک سلامت برگزار خواهد شد.

چیت ساز افزود : بطور همزمان با جشن محلات. ویژه برنامه دورهمی نیز با حضور یکی دیگر از گروه های هنری و موسیقی در محل آمفی تئاتر پارک ملت اجرا می شود و تلاش میکنیم تا همزمان شهروندان حاضر در پارک و شهروندان مناطق مختلف از تماشای برنامه های هنری لحظاتی آرام و شاد را تجربه کنند. 


مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری خوی از حضور یکی از گروه های معروف و بین المللی در خوی خبر داد و افزود : با عنایت به تاکید شهردار محترم و تدوین برنامه های فرهنگی هنری از سوی مدیریت فرهنگی شهرداری، اقدامات لازم برای حضور یکی از گروه های موسیقی بین المللی آواز ایرانی در حال انجام بوده و بزودی اطلاع رسانی این برنامه نیز صورت خواهد گرفت.

✳️ با ما همراه باشید👇👇
🔵 @shahrdarikhoy
🔴WWW.khoy.ir

Print

تعداد نمایش ها (63)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x