شهردار خوی : آزاد سازی ملک آذرپناه در ابتدای خیابان 20 متری بهمن

شهردار خوی : آزاد سازی ملک آذرپناه در ابتدای خیابان 20 متری بهمن

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/ﺳﻪشنبه, 07 دی,1395/دسته ها: سر خط اخبار, اخبار پانل راست, معاونت ها, معاونت فنی وشهرسازی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ملک واقع در ابتدای خیابان 20 متری بهمن تملک و آزاد سازی شد. 

محرم اکبرزاده  با اشاره به تلاش مدیریت شهری برای  برداشتن گام های موثر در حوزه مسیر گشائی معابر شهری اظهار داشت: یکی از مهمترین بخش های مدیریت شهری مسیرگشایی و آزاد سازی املاکی است که در مسیر توسعه معابر و حل مشکلات و معضلات ترافیکی، همچنین ایجاد رینگ دور شهر، باصطلاح تکمیل کمربندیهای دور شهر می باشد.

شهردار خوی ضمن اشاره به اقدامات شهرداری در حوزه تملک و آزاد سازی  اظهار داشت: شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی تمام تلاش خود را بکار گرفته  که در این بخش تا حد ممکن توافقات نهائی را شکل داده و اقدام به تملک، آزاد سازی و مسیر گشایی نماید.

شهردار خوی افزود: آزاد سازی ملک واقع در تقاطع خیابان امام خمینی(ره) – 20 متری بهمن( ملک آذرپناه) علیرغم تلاش های انجام یافته در سنوات گذشته صورت نگرفته بود و خوشبختانه در سال جاری با همت شهرداری و شورای شهر این توافق حاصل شد.
وی گفت: طی هفته های اخیر آزادسازی این ملک و ایجاد زمینه لازم برای رفع معضلات ترافیکی در این بخش اقدام شده و بزودی ورودی مسیر خیابان 20 متری بهمن ساماندهی شده و مشکل ترافیکی این بخش نیز مرتفع می شود.
 

Print

تعداد نمایش ها (411)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x