شهردار خوی پروژه های قابل افتتاح شهرداری در دهه فجر سالجاری را تشریح کرد

شهردار خوی پروژه های قابل افتتاح شهرداری در دهه فجر سالجاری را تشریح کرد

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/شنبه, 09 بهمن,1395/دسته ها: سر خط اخبار, گزارش تصویری, اخبار پانل راست

تشریح پروژه های قابل افتتاح شهرداری خوی به مناسبت ایام مبارک دهه فجر 


محرم اکبرزاده ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر اظهار داشت: دهه فجر و روزهای خاطرانگیز پیروزی انقلاب اسلامی همواره یادآور یکپارچگی مردم ایران در رسیدن به یک تحول بزرگ اجتماعی و فرهنگی بوده و هر سال در این ایام، صفحه پر شکوه دیگری در خدمت رسانی به مردم در کارنامه‌ ارزشمند نهادها و ادارات اضافه می‌شود.


وی با اشاره به پروژه های قابل افتتاح درایام دهه فجرافزود: بهره‌برداری از اولین آمفی تئاتر روباز خوی، 94 مورد خیابان کشی، 16 مورد پیاده روسازی و منبع آب500متر مکعبی در تفرجگاه فنائی از جمله  برنامه های پیش بینی شده برای بهره برداری در ایام دهه فجر می باشد.


شهردار خوی داشت: آمفی تئاتر روباز شهر خوی با توجه به اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری در فصل های مختلف سال از سوی شهرداری در پارک بزرگ ملت احداث شده و از جمله مهمترین پروژه های عمرانی شهرداری است که در ایام  دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد.

اکبرزاده افزود: با توجه به جایگاه فرهنگی شهر خوی، وجود این آمفی تئاتر خواهد توانست در اجرای برنامه های متنوع هنری، برنامه های فرهنگی موثر بوده و زمینه مناسبی برای تدوین و برنامه ریزی برای افزایش حجم اقدامات فرهنگی خواهد بود.


وی تاکید کرد: احداث اولین آمفی تئاتر روباز شهر خوی بااعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال صورت گرفته است.

  وی افزود: پروزه های خیابان کشی و پیادهروسازی در راستای افزایش رفاه عمومی و تکمیل شبکه معابر و ترمیم معابر سطح صورت گرفته و 19 مورد خیابان کشی در سال جاری با اعتباری بالغ بر 91454 میلیون ریال و 16 مورد پیاده روزسازی در سطح شهر نیز با هزینه ای بالغ بر 13713 میلیون ریال صورت گرفته و تمامی اعتبارات هزینه در این پروژه ها از محل اعتبارات داخلی تامین شده است. 
شهردار خوی همچنین اضافه کرد: احداث منبع آب 500 متر مکعبی در ارتفاعات فنائی نیز با توجه به پروژه عظیم تفرجگاه فنائی آماده بهره برداری بوده و برای این پروژه اعتباری بیش از 2200 میلیون ریال هزینه شده است. 


اکبرزاده تصریح کرد: در مجموع 112 پروژه با اعتباری هزینه شده بالغ بر 110367 میلیون ریال از سوی شهرداری خوی در ایام دهه فجر به افتتاح و بهره برداری می شود.
با ما همراه باشید 👇👇👇
⬅️ #شهرداری_خوی 
‏ ⬅️www.khoy.ir 
⬅️ @shahrdarikhoy

Print

تعداد نمایش ها (568)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x