علیرضا فتحی رئیس شورای شهر خوی :  شناخت صحیح نیازهای شهری می تواند گام مهمی در تامین مطالبات مردمی باشد

علیرضا فتحی رئیس شورای شهر خوی : شناخت صحیح نیازهای شهری می تواند گام مهمی در تامین مطالبات مردمی باشد

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/جمعه, 26 خرداد,1396/دسته ها: سر خط اخبار, نشست های تخصصی شورا, اخبار پانل چپ

علیرضا فتحی رئیس شورای شهر خوی : 
شناخت صحیح نیازهای شهری می تواند گام مهمی در تامین مطالبات مردمی باشد


رئیس شورای شهر خوی در جلسه بررسی مسائل مربوط به ساختمان سوانح و سوختگی و مکان یابی برای ساختمان پزشکی قانونی اظهار کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی بعنوان نهادهای مردمی تا حد امکان تلاش خود را بکار می گیرند تا با ورود موثر در موضوعات و مسائل مختلف که بر گرفته از مطالبات مردمی  و نیاز شهر خوی  بوده، ضمن بررسی و رایزنی با مراجع  ذیربط در رفع مشکلات و تحقق مطالبات مردمی گام بردارند. 


علیرضا فتحی افزود:  ما در حوزه درمان با توجه به مشکلات موجود شبکه بهداشت و درمان، شاهد اقدامات خوبی بودیم که شایسته قدردانی است از طرفی موضوع احداث ساختمان بخش سوانح و سوختگی شهرستان خوی یکی از همین موضوعات اساسی است که توقف این پروژه موجب شد تا جلسه شورای شهر خوی با حضور مدیران و مسئولین ذیربط به این مسئله اختصاص یابد. 


رییس شورای شهر خوی احداث بخش سوانح و سوختگی را از ضروریات مهم شهرستان خوی و شمال استان عنوان کرد و گفت: شورای شهر و شهرداری با تمامی توان و با استفاده از تمامی امکانات  تلاش می کند که روند احداث بخش سوانح و سوختگی خوی از سر گرفته شده و مسائل و مشکلات موجود همچنین ضرورت احداث این مرکز با نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی نیز به بحث و گفتگو گذاشته شده است.  


فتحی در بخش دیگری از سخنان خود بررسی و مکان یابی مناسب و حل مشکل زمین لازم برای احداث مرکز کالبد شکافی  عنوان کرد وافزود: مرکز کالبد شکافی نیز از جمله موضوعات دیگری است که قطعا باید به آن پرداخت لازم صورت بگیرد. 


وی اذعان داشت: شورای شهر خوی قبلا زمینی برای احداث این  مرکز در کوی ولیعصر جنب سی ان جی اختصاص داده بود که با توجه به اینکه ساختمان کالبد شکافی وابسته به پزشکی قانونی جزو پدافند غیر عامل محسوب می شود احداث این مرکز در زمین مذکور مقدور نشد. 


وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع و رفع مشکلات مربوط به عزیمت شهروندان به مرکز استان برای موضوع کالبد شکافی موضوع در دستور کار شورای شهر خوی قرار گرفت و امیدواریم امروز با بررسی جزییات بیشتر  به راه حل مناسبی برای تامین و تعیین زمین جهت احداث ساختمان کالبد شکافی پزشک قانونی  دست یابیم. 


رییس شورای اسلامی شهر خوی لزوم توجه به سلامت و  زیر ساخت های سلامت و بهداشت را مهم و ضروری عنوان کرد و گفت: شورای اسلامی شهر خوی با تمامی توان و تلاش در خدمت رفاه، بهداشت و سلامت شهروندان است و در این خصوص با هیچ شخص و مسئولی رو در بایستی نداشته و مماشات نخواهد کرد. 

🔴 با ما همراه باشید👇👇
🔷 @shahrdarikhoy
🔶 WWW.KHOY.IR

Print

تعداد نمایش ها (139)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x