محرم اکبرزاده شهردار خوی : از طرح های هنرمندان گرانقدر خوئی برای نوروز و سفره های هفت سین استقبال می کنیم

محرم اکبرزاده شهردار خوی : از طرح های هنرمندان گرانقدر خوئی برای نوروز و سفره های هفت سین استقبال می کنیم

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/ﺳﻪشنبه, 10 اسفند,1395/دسته ها: سر خط اخبار, اخبار پانل راست

فراخوان شهرداری خوی برای دریافت طرح های نوروزی


محرم اکبرزاده شهردار خوی : از طرح های هنرمندان گرانقدر خوئی برای نوروز و سفره های هفت سین استقبال می کنیم

شهرداری خوی در راستای اهداف زیباسازی شهری و در جهت اجرای پروژه های مختلف هنری از هنرمندان عرصه های مختلف هنری جهت ارائه طرح های ویژه نوروزی دعوت بعمل می آورد

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: شهرداری خوی در راستای اهداف زیباسازی شهری و در جهت اجرای پروژه های مختلف هنری از هنرمندان عرصه های مختلف هنری جهت ارائه طرح های ویژه نوروزی دعوت بعمل می آورد.
 

وی اضافه کرد:  همه ساله شهرداری خوی بر اساس ساختار فرهنگی شهر اقدامات مختلفی را در حوزه زیباسازی سیمای شهری، نقاشی دیواری، الِمان‌ها و نشانه‌های موقت و دائمی شهری در دستور کار قرار داده و پروژه های مختلفی را به اجرا می گذارد.

 
 شهردار خوی تصریح کرد: پروژه نقاشی دیواری یکی از همین برنامه های مفرح برای ایجادرنگ و طراوت در سطح شهر می باشد که طی سالهای اخیر چندین برگزار شده و امسال نیز در روزهای پایانی سال در راستای زیباسازی شهری انجام می شود. 

وی تاکید کرد: هم اکنون پروژه  نقاشی دیواری در مرحله عقد قرارداد با هنرمندان بوده و بزودی اجرا می شود.  


 اکبرزاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتشار فراخوان طرح های نوروزی افزود: هنرمندان عرصه های مختلف هنری می توانند طرح های پیشنهادی خود برای استقبال از نوروز آثارگرافیکی، سفره های هفت سین و نماد ها و اِلِمان های بومی و ملی 12 اسفندماه به مدیریت فرهنگی، اجتماعی شهرداری خوی ارائه نمایند.

 
وی افزود: خلاقیت های هنری، ایده پردازیهای نو، طرح های مدرن، تاکید بر مفاهیم و ارزش های هنری، آثار و اِلِمان های بومی، ملی، مذهبی، تلاش برای بازشناساندن فرهنگ و تاریخ خوی، نگاه نو و طرح های ویژه دوران دفاع مقدس، رعایت اصول گرافیکی و رنگ بندی های نو در طرح ها دارای اولویت خواهند بود.

❇️ با ما همراه باشید👇👇
➡️ @shahrdarikhoy 
➡️ www.khoy.ir

Print

تعداد نمایش ها (265)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x