محرم اکبرزاده شهردار خوی:  تفرجگاه فنائی یکی از ظرفیت های مهم رفاهی و تفریحی خوی خواهد بود

محرم اکبرزاده شهردار خوی: تفرجگاه فنائی یکی از ظرفیت های مهم رفاهی و تفریحی خوی خواهد بود

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/یکشنبه, 17 اردیبهشت,1396/دسته ها: سر خط اخبار, تازه های مدیریت شهری, اخبار پانل راست, شهرداری خوی

محرم اکبرزاده شهردار خوی: 
تفرجگاه فنائی یکی از ظرفیت های مهم رفاهی و تفریحی خوی خواهد بود

شهردار خوی در گفتگو با پاگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ضمن اعلام این مطلب افزود: عملیات اجرایی  یکی از مهمترین پروژه های رفاهی تفریحی شهر خوی طی روزهای گذشته با حضور استاندار آذربایحان غربی آغاز شد و قطعا این پروژه خواهد توانست یکی از مهمترین ظرفیت های رفاهی و تفریحی شهروندان و شهر خوی باشد. 

محرم اکبرزاده افزود: پروژه تفرجگاه فنائی در مساحت 300 هکتار در ارتفاعات فنائی در دست اجرا بوده، مسیرهای ارتباطی  و برخی از تاسیسات برق و روشنایی ، آب خام و نصب آلاچیق های ویژه استفاده خانواده ها در بخش های مختلف این پروژه نصب شده است.

وی اضافه کرد: مجموعه تفرجگاه فنائی در سه فاز بخش بندی شده و فاز اول این پروژه در مساحت 100 هکتاری اجرا می شود.

شهردار خوی اضافه کرد: در فاز اول این پروژه، مسیرها و معابر دسترسی به طول 2750 متر، جدول گذاری خیابانها به طول 5500 متر بصورت تک جدولی، آسفالت ریزی خیابانها به مساحت 27500 متر مربع و زیر سازی و آماده سازی برای آسفالت ریزی 13750 متر مکعب پیش بینی شده و بخشی از اقدامات عمرانی در این بخش صورت گرفته است. 

اکبرزاده اذعان داشت: بخش دوم فاز اول پروژه نیز شامل احداث لونا پارک می باشد که در مساحت 72000 متر مربعی اجرا خواهد شد. 

وی یادآور شد: مساحت معابر این پارک 9600 متر مربع، آسفالت ریزی 9600 متر مربع و کاشت و تجهیز بیش از 6 هکتاردر این پارک انجام می شود. 

شهردار خوی خاطر نشان ساخت: با توجه به این که ارتفاعات فنائی در مسیر ورودی شهر قرار گرفته برنامه های عمرانی و تفریحی مختلفی برای ساماندهی ورودی شهر نیر با استفاده از ظرفیت های این ارتفاعات پیش بینی شده و اقدامات عمرانی این ساماندهی نیز در دستور کار قرار گرفته است. 

گفتنی است پروژه فاز اول تفرجگاه فنائی 14 اردیبشهت ماه با حضور استاندار آذربایجان غربی و مسئولین و روسای ادارت شهرستان خوی کلنگ زنی شد. 
 

Print

تعداد نمایش ها (274)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x