محرم اکبرزاده شهردار خوی : تکاپوی شهرداری خوی برای اجرای پروژه های عمرانی در مناطق مختلف شهری

محرم اکبرزاده شهردار خوی : تکاپوی شهرداری خوی برای اجرای پروژه های عمرانی در مناطق مختلف شهری

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/یکشنبه, 03 اردیبهشت,1396/دسته ها: سر خط اخبار, اخبار پانل راست

شهردار خوی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری به تشریح پروژه های عمرانی در هفته جاری پرداخت.

 

محرم اکبرزاده با اشاره به تلاش شهرداری در اجرای پروژه های مختلف عمرانی اظهار داشت: بیش از 10اکیپ مختلف عمرانی طی هفته جاری در بخش اجرای سنگ فرش، آماده سازی، زیر سازی و تسطیح، اصلاح معابر و جدول کشی و اجرای کانیوو  اقدام نمودند.

 

وی ضمن تشریح پروژه های عمرانی افزود: اجرای مراحل نهائی و تکمیلی پروژه تقاطع غیر همسطح جهاد جهت افتتاح این تقاطع در ماه جاری در دست انجام بوده و آسفالت ریزی نهائی برای اتمام این تقاطع  بزودی انجام می شود.

 

شهردار خوی گفت: نصب چراغ های روشنایی، هندریل ها، رنگامیزی جداول و زیر سازی و آسفالت ریزی محوطه زیرین تقاطع، نصب پرچم های تزئینی، جدول کشی رفوژ میانی به اتمام رسیده و بزودی شاهد اتمام این پروژه خواهیم بود.

 

اکبرزاده گفت: پروژه ایجاد باند فضای سبز در رفوژ میانی کمربندی شهید حجازیفر هم از دیگر پروژه هایی است که در راستای ساماندهی این کمربندی در دست اجرا می باشد.

 

وی تاکید کرد: زیر سازی، آماده سازی و آسفالت ریزی بخش هایی از کمربندی شهید حجازیفر نیز طی هفته های گذشته انجام شده  و در حال حاضر خاکبرداری و آماده سازی بخش مقابل درب خروجی ترمینال شهید درستی در دست انجام می باشد.

 

شهردار خوی گفت: اصلاح جداول خیابان امام خمینی(ره) نیز در راستای ساماندهی این خیابان همزمان با اصلاح هندسی و برداشت فضای سبز موجود در این خیابان حال اجرا ست.

 

پروژه جدول گذاری و اصلاح جداول سطح شهر و اجرای سنگ فرش پیاده رو از پروژه های عمرانی مستمرمی باشد که این پروژه ها در  45 متری صفر زاده، اول خیابان ورزش، خیابان شریعتی مقابل مصلی، تقاطع غیر همسطح جهاد، خیابان پیام نور، کوچه ورمزیاری، کمربندی حجازیفر، تقاطع غیر همسطح، کوهسار2، شهید مهراجی، بلوار مختار پور و خیابان امام خمینی (ره) در حال اجراست.

 

 اکبرزاده اضافه کرد: آسفالت ریزی معابر و خیابانهای شهر نیز از دیگرپروژه های مستمر شهرداری است که در از گاراژ گیتی به سمت میدان هواشناسی، کوچه های ارغوان 5 و 6 در مقابل هتل ثمین، کرباسی2 در فاطمیه و بهارستان در کوی ولیعصر و کوچه میر بابا در حال انجام است.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: زیرسازی معابر نیز در کمربندی حجازیفر، شهید جبلی در تخته پل، کوچه منزلت 3، کوچه شهید ایران نژاد در حال انجام بوده و پس از اتمام زیر سازی  بر اساس شیوه نامه مصوب  و برنامه ریی های صورت گرفته آسفالت ریزی صورت می گیرد.

 

 

 

Print

تعداد نمایش ها (244)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x