محرم اکبرزاده شهردار خوی: ساماندهی بلوار آیت الله خوئی (ره) با پیشرفت فیزیکی مناسبی در دست اجراست

محرم اکبرزاده شهردار خوی: ساماندهی بلوار آیت الله خوئی (ره) با پیشرفت فیزیکی مناسبی در دست اجراست

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/شنبه, 24 تیر,1396/دسته ها: سر خط اخبار, تازه های مدیریت شهری, دیدارها و بازدیدهای شهردار, اخبار پانل راست

محرم اکبرزاده شهردار خوی: 
تعریض بلوار آیت الله خوئی (ره) با پیشرفت فیزیکی مناسبی در دست اجراست

شهردار خوی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری از ادامه روند ساماندهی ورودی شهر از مسیر خوی- سلماس خبر داد. 

محرم اکبرزاده گفت: ساماندهی ورودی های شهر از جمله پروژه هایی است که در راستای زیباسازی ورودی های خوی از مسیر خوی- ایواوغلی، خوی-سلماس و جمشید آباد در دستور کار شهرداری قرار گرفته و طی ماه های اخیر از سوی اکیپ های عمرانی شهرداری در حال اجراست

وی افزود: از جمله مهمترین ویژگیهای شهرهای توسعه یافته دارا بودن ورودی های شهر متناسب با ساختار فرهنگی اجتماعی و صعنتی آن شهرها بوده و طبیعتا این ورودیها فضای مناسبی برای معرفی مناسبی برای آن ها هستند. 

اکبرزاده گفت: عدم تناسب ورودیهای شهر باتوجه به ویژگیهای فرهنگی، تاریخی شهر خوی، نامناسب بودن و نداشتن سیمای در خور توجه موجب شد تا ساماندهی ورودی مسیرهای خوی- سلماس، خوی ایواوغلی و انتهای جمشید آباد در دستور کار شهرداری قرار گیرد.

شهردار خوی تاکید کرد: ساماندهی ورودی شهر در بخش جمشید آباد اجرا شده و تعریض جاده، جدول گذاری، آسفالت ریزی به سمت اکبرآباد انجام شده است.

وی گفت: در مسیر ورودی شهر از سمت ایواوغلی نیز، اصلاح و جدول گذاری رفوژ وسط، آسفالت ریزی و ترمیم آسفالت انجام شده و در بخش هایی از این مسیر پیاده روسازی نیز صورت گرفته و تعریض بخشی از مسیر نیز در دست اجراست.

وی اذعان داشت: تعریض بلوار آیت الله خوئی(ره) از اوایل سال جاری آغاز شده و در هر دو ضلع این بلوار تعریض در دست انجام است. 

شهردار خوی گفت: جدول گذاری و تعریض بلوار آیت الله خوئی در کنار تفرجگاه فنائی در دست اجراست و تعریض 

Print

تعداد نمایش ها (142)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x