محرم اکبرزاده شهردار خوی : شهرداری همچنان پر تلاش در پروژه ساماندهی کمربندی شهید حجازیفر

محرم اکبرزاده شهردار خوی : شهرداری همچنان پر تلاش در پروژه ساماندهی کمربندی شهید حجازیفر

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/دوشنبه, 01 خرداد,1396/دسته ها: سر خط اخبار, اخبار پانل راست

محرم اکبرزاده شهردار خوی :
شهرداری همچنان پر تلاش در پروژه ساماندهی کمربندی شهید حجازیفر  

 

شهردار خوی در گفتگو با پایگاه خبری شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ضمن اشاره به ادامه روند ساماندهی کمربندی شهید حجازیفر اظهار داشت:   ساماندهی کمربندی شهید حجازیفر بعنوان یکی از باندهای کمربندی دور شهر دارای اهمیت ویژه ای بوده و شهرداری در راستای بازسازی و اصلاح این کمربندی پروژه ساماندهی و ایجاد باند فضای سبز در بخش میانی کمربندی را در دستور کار خود قرار داد.

 

اکبرزاده افزود: از اواخر سال گذشته اقدامات اولیه پروژه ساماندهی کمربندی حجازیفر در راستای بهبود محیط شهری آغاز شده و در سال جاری بعنوان یکی از پروژه های مهم ساماندهی این کمربندی، جدول گذاری، ایجاد باند فضای سبز در بخش رفوژ میانی، اصلاح و ترمیم، لکه گیری و آسفالت ریزی کمربندی در دست اجراست.

 

وی گفت: ایجاد دور برگردان، جدول گذاری روفوژ میانی، لوله گذاری برای سیستم آبیاری، زیر سازی و آماده و آسفالت بخش هایی از کمربندی انجام شده است.

 

شهردار خوی گفت: بیش از 9هزار متر طول جدول گذاری در این کمربندی اجرا شده است.

 

وی تاکید کرد: لوله گذاری بیش از 2600متر طولی در کمربندی حجازیفر در راستای ساماندهی این کمربندی جهت ایجاد شبکه آبیاری پیش بینی شده که در دست اتمام است.

 

اکبرزاده گفت: ترمیم و لکه گیری آسفالت نیز همزمان با اجرای باند فضای سبز در این کمربندی انجام شده و در مجموع بیش از 6کیلومتر آسفالت ریزی برای ساماندهی و تسهیل در تردد و عبور و مرور خودروها برای این کمربندی در دست اجرا می باشد.

شهردار خوی تاکید کرد:  اعتبار پیش بینی شده برای ساماندهی و ایجاد باند فضای سبز کمربندی حجازیفر در بخش بهبود محیط شهری 50 میلیارد ریال می باشد.

 

 

Print

تعداد نمایش ها (207)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x