محرم اکبرزاده شهردار خوی : مراحل اجرایی منطقه بندی شهرداری خوی آغاز شد

محرم اکبرزاده شهردار خوی : مراحل اجرایی منطقه بندی شهرداری خوی آغاز شد

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/یکشنبه, 24 اردیبهشت,1396/دسته ها: سر خط اخبار, اخبار پانل راست

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی مراحل اجرایی منطقه بندی شهرداری خوی آغاز شد.

 

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرو شهرداری خوی ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: ایجاد مناطق یک و دو شهرداری، امکان ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان در سطح شهر فراهم می شود.

 

شهردار خوی در جلسه تشریح وظایف و اقدامات اجرایی منطقه بندی شهرداری با حضوران مدیران شهرداری اضافه گفت: اصلاح ساختار سازمانی یکی از اولویت‌های شهرداری خوی بوده و داشتن ساختار مناسب در استفاده از تخصص‌های لازم و ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان تأثیر گذار  خواهد بود.

 

اکبرزاده افزود: ایجاد دو منطقه جدید شهرداری در مسیر توسعه خدمات در سطح مناطق شهر و افزایش رفاه شهروندان از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و قطعا شهروندان برای دریافت خدمات مختلف شهرداری در مناطق یک و دو شهرداری با آرامش خاطر بیشتری اقدام می کنند.

 

وی تاکید کرد: با توجه به ایجاد دو منطقه شهرداری از ترافیک کاری در ساختمان مرکزی کاسته شده و قطعا زمان ارائه خدمات و پاسخگویی به درخواست های شهروندان کمتر خواهد شد.   

 

شهردار خوی تصریح کرد: اقدامات لازم برای ایجاد ساختارها و نرم افزارهای فنی و ایجاد شبکه کامپیوتری بزودی انجام شده و تفکیک اسناد و ایجاد سیستم مالی مناطق یک و دو و ایجاد چارت اداری مناطق  آغاز شده است.    

 

وی بیان کرد:  ساختمان قبلی سازمان تاکسیرانی نرسیده به میدان ملا مهر علی فدوی بعنوان ساختمان منطقه یک شهرداری تعیین شده و منطقه دو شهرداری نیز بصورت موقت در بخشی از ساختمان مرکزی شهرداری دایر خواهد بود.

Print

تعداد نمایش ها (335)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x