محرم اکبرزاده :گام بلند شهرداری برای افتتاح و بهره برداری  و آغاز عملیات اجرایی پروژه های ارزشمند عمرانی

محرم اکبرزاده :گام بلند شهرداری برای افتتاح و بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه های ارزشمند عمرانی

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/پنجشنبه, 14 اردیبهشت,1396/دسته ها: سر خط اخبار, گزارش روز, اخبار سازمانها, گزارش تصویری, اخبار مکانی, اخبار پانل راست

محرم اکبرزاده شهردار خوی :
گام های بلند شهرداری خوی در اجرای پروژه های عمرانی


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی از آغاز فصل کاری جدید شهرداری خوی با همت و تکاپوی بسیار گام بلندی را در عرصه عمرانی برداشته و بصورت مستمر به اجرای پروژه های مختلف عمرانی می پردازد. 

محرم اکبرزاده ضمن تشریح برخی از پروژه های عمرانی شهرداری اظهار داشت: اردیبهشت ماه سال جاری یکی از مهمترین گام های عمرانی شهر خوی برداشته می شود و ما شاهد افتتاح و بهره برداری و کلنگ زنی پروژه های مختلفی شاهد خواهیم بود.

وی افزود: پروژه تقاطع غیر همسطح جهاد با سرعت مناسبی از اواخر سال گذشته و در سال جدید به سمت به اتمام رسیدن حرکت کرده و بزودی شاهد آغاز بهره برداری از این تقاطع خواهیم بود. 

شهردار خوی گفت: نامناسب بودن وضعیت جوی در اواخر سال گذشته مانع از اتمام این پروژه بود که با تسریع و تکاپوی بیشتر در سال جدید این پروژه برای بهره برداری آماده سازی می شود. 

وی تاکید کرد: تمامی اقدامات برای بهره برداری از این پروژه انجام شده و در مراحل اتمام تقاطع هستیم. 

اکبرزاده با اشاره به اصلاح هندسی میدان معلم اظهار داشت:  اصلاح هندسی میادین بر اساس نیازهای ترافیکی، زیباسازی و اصلاح ساختاری آنها صورت می گیرد و بر همین اساس برداشت و اصلاح میدان معلم در دستور کار قرار گرفت. 

وی تاکید کرد: با توجه به قدیمی بودن و شرایط نامناسب میدان معلم، بازسازی و اصلاح جداول و فضای سبزاین میدان انجام شده و شکل کلی آن حفظ خواهد شد. 

شهردار خوی گفت: ایجاد باند فضای سبز و ساماندهی کمربندی شهید حجازیفر نیز یکی از پروژه های مهمی است که در دست اجرا بوده و جدول گذاری، لوله گذاری آبیاری فضای سبز در دست اجرا بوده و آماده سازی لازم برای کاشت و ایجاد فضای سبز در حال اقدام می باشد. 

وی گفت: آخرین اقدامات برای آماده سازی جهت بهره برداری از اولین آمفی تئاتر رو باز خوی نیز در حال انجام بوده و بزودی شاهد افتتاح این پروژه نیز خواهیم بود. 

اکبرزاده اذعان داشت: اصلاح هندسی، جدول گذاری و ساماندهی خیابان امام خمینی(ره) نیز یکی دیگر از پروژه هایی است که طی هفته اخیر در دست اجرا بوده و در حال حاضر جدول گذاری بخش عمده ای از این خیابان و پل های برخی از کوچه های منتهی به خیابان انجام شده و اصلاح جداول سراسر این خیابان بزودی به اتمام می رسد.

شهردار خوی تصریح کرد: یکی از پروژه های مهمی که در راستای ایجاد جاذبه های گردشگری و ساماندهی آثار تاریخی در دستور کار قرار گرفته ساماندهی و محوطه سازی کلیسای سورپ سرکیس می باشد که با همکاری میراث فرهنگی استان، نقشه های اجرایی آماده شده و بزودی اجرای آن آغاز خواهد شد. 

محرم اکبرزاده یادآور شد: تعریض بلوارهای کشاورز و شمس کوی ولیعصر نیز از دیگر پروژه هایی که در در دست انجام بوده و پیاده رو سازی و ایجاد فضای سبز در حاشیه این بلوار ها نیز اجرا می شود.

شهردار خوی گفت:  ساماندهی ورودی های شهر ، اجرای فاز اول تفرجگاه فنائی، ایجاد پارک و فضای سبز در کوی صفا، ایجاد زمین ورزشی در تخته پل، ساماندهی منطقه ملا باغی، هوشمند سازی سه تقاطع نیز از دیگر پروژه هایی که در دستور کار شهرداری قرار داشته و بخش هایی از این پروژه ها نیز آغاز شده است. 


❇️ با ما همراه باشید👇👇
➡️ @shahrdarikhoy
➡️ WWW.KHOY.IR

Print

تعداد نمایش ها (288)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x