محرم اکبرزاده:  تفرجگاه فنایی؛ فضای گردشگری و تفریحی شهر خوی را تغییر خواهد داد.

محرم اکبرزاده:  تفرجگاه فنایی؛ فضای گردشگری و تفریحی شهر خوی را تغییر خواهد داد.

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/چهارشنبه, 28 تیر,1396/دسته ها: سر خط اخبار, اخبار پانل راست

 شهردار خوی در گفتگویی کوتاه با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ضمن اشاره به استمرار اجرای فاز اول تفرجگاه فنائی اظهار داشت: تفرجگاه فنایی با طراحی و فازبندی این پروژه کلان عمرانی تفریحی شهری فضای گردشگری و تفریحی شهر خوی را تغییر خواهد داد.


محرم اکبرزاده افزود: خوی یکی از شهرهایی است که دارای منابع بسیار مناسب طبیعی است و برنامه ریزی و طراحی پروژه های رفاهی و تفریحی برای ایجاد جاذبه و فضای لازم برای افزایش رفاهه شهروندان و مسافرین  می تواند رشد عمرانی و توسعه شهری را نیز در کنار ایجاد بستر لازم برای ارتقای انگیزه زندگی شاداب تر در این شهر باشد. 


شهردار خوی گفت: یکی از مهمترین نیازهای امروز شهری  بستر سازی لازم برای زندگی پر نشاط شهری است و در صورتی که مردم شهر خوی بیش از گذشته با چهره های شاداب در کنار هم به زندگی بپردازند قطعا شاهد کاهش اخبار ناگوار و افزایش طراوت اجتماعی و پویایی شهری خواهیم بود.

وی افزود: ارتفاعات فنائی یکی از زمینه های مناسب برای اجرای پروژه عمرانی با زیر ساخت تفریحی و رفاهی بود که هم اکنون عملیات اجرایی فاز اول این تفرجگاه از اردیبهشت ماه آغاز شد و قطعا امروز سیمای این تفرجگاه در حال شکل گرفتن بوده و مسیرهای ارتباطی در حال زیر سازی و جدول گذاری است.

اکبرزاده گفت: ورودی و خروجی این تفرجگاه نیز همزمان با اجرای پروژه ساماندهی بلوار آیت الله خوئی(ره) در حال ساماندهی بوده و جدول گذاری این بخش نیز اجرا شده است 

شهردار خوی تصریح کرد: تفرجگاه فنایی چهره ای تازه به ورودی شهر خوی خواهد بخشید و آبشار و مسیر پلکانی نیز با اشرافیت بر بلوار آیت الله خوئی(ره) منظره دلنشینی را فراهم خواهد ساخت. 

وی تصریح کرد: طراحی مناسب بر اساس شاخص ها و مختصات جغرافیایی و طبیعی شهر خوی یکی از مهمترین مولفه هایی است که در تدوین برنامه عمرانی تفریحی باید به آن توجه ویژه داشت. 

🔶 با ما همراه باشید👇👇
🔷 @shahrdarikhoy
🔶 WWw.Khoy.ir

Print

تعداد نمایش ها (113)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x