مدیر فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری خوی: اجرای ورزش های صبحگاهی در راستای گسترش ورزش همگانی

مدیر فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری خوی: اجرای ورزش های صبحگاهی در راستای گسترش ورزش همگانی

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/جمعه, 15 اردیبهشت,1396/دسته ها: سر خط اخبار, تازه های مدیریت شهری, اخبار پانل راست

مدیر فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری خوی:
اجرای ورزش های صبحگاهی در راستای گسترش ورزش همگانی 


مدیر فرهنگی اجتماعی و رزشی شهرداری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ضمن اعلام این مطلب افزود: ورزش های صبحگاهی با توجه به مشکلات ناشی از آپارتمان نشینی و زندگی امروزی یکی از روش های ایجاد نشاط عمومی و توجه به سلامت جسمی شهروندان می باشد که قطعا سلامتی جسمی طروات و شادابی و نشاط روحی را نیز در پی خواهد داشت. 

علی اکبر چیت ساز خوئی افزود: سالهای اخیر یکی از رویکردهای شهرداری در راستای ترویج ورزش همگانی بخصوص اجرای صحیح ورزش های صبحگاهی بوده که برای این موضوع کارشناسان و مربیان رشته های تخصصی طی تفاهم صورت گرفته در سه پارک سطح شهر به ارائه حرکات و نرمش های اختصاصی می پردازند. 

وی گفت: با توجه به شرایط مساعد جوی و حضور شهروندان گرامی در پارک ها و فضاهای سطح شهر برای اجرای نرمش های صبحگاهی، در سه پارک ملت، بانوان و پارک شیخ نوائی نرمش های اصولی و تخصصی در راستای افزایش سلامتی جسمی شهروندان از سوی کارشناسان ورزشی جواد رحمتی، میرزایی و گلصنم لو ارائه می شود. 

وی گفت: در کنار ورزش های  صبحگاهی، شهرداری با تجهیز پارکها و فضاهای سبز سطح شهر به امکانات مختلف ورزشی تلاش می کند تا شهروندان با استفاده از این ابزارها و امکانات بیشترین امکان را برای انجام حرکات ورزشی متناسب با شرایط جسمی خود انجام دهند. 


❇️ با ما همراه باشید👇👇
➡️ @shahrdarikhoy
➡️ WWW.KHOY.IR

Print

تعداد نمایش ها (225)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x