مشارکت شهرداری خوی در برگزاری نمایشگاه های مختلف هنری

مشارکت شهرداری خوی در برگزاری نمایشگاه های مختلف هنری

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/چهارشنبه, 27 بهمن,1395/دسته ها: سر خط اخبار, اخبار پانل راست

شهردار خوی در گفتگو با سایت اطلاع رسانی شهرداری با تاکید بر حمایت و مشارکت شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی در برگزارری نمایشگاه های مختلف هنری اظهار داشت: شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی با رویکردی فرهنگی در طول سال و با مناسبت های مختلف در برگزاری نمایشگاه های متنوع هنرهای تجسمی ، خوشنویسی و صنایع دستی مشارکت کرده است.

 

محرم اکبرزاده تصریح کرد: نمایشگاه های مختلف هنری در طول سال از سوی هنرمندان برجسته خویی برگزار می شود و شهرداری خوی بر اساس رسالت فرهنگی و اجتماعی خود تلاش می کند تا در برگزاری این نمایشگاه ها نقش مناسبی ایفا کند.

 

وی اضافه کرد: نمایشگاه صنایع دستی بانوان خوی از جمله این نمایشگاه ها بود که با حمایت و مشارکت شورای شهر و شهرداری خوی بهمن ماه سالجاری در محل سالن نمایشگاه ساختمان قدیم شهرداری خوی از آثار مختلف صنایع دستی بانوان هنرمند خوئی برپا شده است.

 

اکبرزاده اذعان داشت: در این  نمایشگاه آثار مختلف منبت، ملیله دوزی، سنگ دوزی، آثار ویترا، صنایع دستی، و... از سوی هنرمندان خوئی به نمایش گذاشته شده است.

 

شهردار خوی تصریح کرد : با توجه به برنامه ریزی و بودجه ریزی بخش فرهنگی در سال آینده نیز شهرداری خوی در فعالیت های فرهنگی و نمایشگاهی مشارکت بیشتری نسب به سال جاری خواهد داشت.  

 

Print

تعداد نمایش ها (356)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x