پیام تبریک مدیریت فرهنگی اجتماعی شهرداری خوی به مناسبت روز ملی تئاتر

پیام تبریک مدیریت فرهنگی اجتماعی شهرداری خوی به مناسبت روز ملی تئاتر

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/دوشنبه, 07 فروردین,1396/دسته ها: سر خط اخبار, اخبار پانل راست

پیام تبریک مدیریت فرهنگی اجتماعی شهرداری خوی به مناسبت روز ملی تئاتر

روز ملی تئاتر پاسداشت تلاش های کم نظیر عرصه هنرهای نمایشی است
هنر علی الخصوص تئاتر، یکی از  بزرگترین عرصه های ذوقی و تراوشات درونی انسانهای بزرگی است که دنیا را با نگاهی متفاوت و بسیار عمیق می نگرند. فلسفه تئاتر یعنی بازنمایی جهان ایده آل برای زیستن انسانها، بازنمایی عادت ها، عرف ها، رسوم و فرهنگ بومی و ملی و بازسازی اندیشه های نیاکانمان. وقتی سخن از صحنه تئاتر به میان می آید یعنی این هنر، با مجموعه شکل دهنده آن، آئینه ای از تفکرات، باید ها و نبایدها و ترسیم مسیر حرکت به سوی نوعی مدینه فاضله است که در این مسیر تمام چیدمانها، نیازها،خواسته ها، نگاه معنوی و فلسفوی به زندگی به میزان رسیدن به خوشبختی ذات بشر مد نظر قرار گرفته است. 
شهر خوی یکی از مهمترین های شهرهای فرهنگی کشور، امروز نیازمند نگاه ویژه ای از مجموعه متولیان و مسئولین امر، برای جان بخشی دوباره به هنرهای نمایشی بوده و امیدواریم در سال جدید شاهد اجرای تئاترهای جدی فاخر و ارزشمند بوده و مدیریت فرهنگی اجتماعی شهرداری خوی نیز در کنار سایر متولیان امر، تلاش خود را برای مشارکت و حمایت از اجرای تئاترهای ارزشمند بکار خواهد گرفت. 
هفتم فروردین ماه 1396 همزمان با 27 مارس روز جهانی تئاتر به عنوان روز ملی تئاتر  این مناسبت هنری ماندگار را به فال نیک می گیریم و این روز فرخنده و مبارک را به هنرمندان تلاشگر و خلاق تئاتر و نمایش و گروههای هنری شهرستان خوی تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدواریم   که با همت و حمایت مجموعه نهادها و ارگان های شهر خوی در کنار شورای اسلامی شهر و شهرداری ، شاهد پویائی و پایائی هنر مقدس و آئیینی تئاتر باشیم.

مدیریت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی  شهرداری خوی 


❇️ با ما همراه باشید👇👇
➡️ @shahrdarikhoy
➡️ WWW.KHOY.IR

Print

تعداد نمایش ها (261)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x