پیام دوستی شهردار خوی و افزایش تعاملات به شهرداران ایروان، قونیه، تفلیس و وان توسط دوچرخه سواران خوئی بعنوان سفیران صلح و دوستی ارسال شد.

پیام دوستی شهردار خوی و افزایش تعاملات به شهرداران ایروان، قونیه، تفلیس و وان توسط دوچرخه سواران خوئی بعنوان سفیران صلح و دوستی ارسال شد.

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خوی/دوشنبه, 09 مرداد,1396/دسته ها: سر خط اخبار, اخبار پانل راست

ارسال پیام دوستی شهردار خوی به شهرداران چهار شهر فرهنگی در کشورهای همسایه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی پیام دوستی شهردار خوی به شهرداران چهار شهر تفلیس، قونیه، ایروان و وان ارسال شد. 

علی اکبر چیت ساز خوئی در گفتگوی کوتاه با پایگاه اطلاع  رسانی شهرداری ضمن اعلام این مطلب افزود: در جهان امروز برخی از مبانی فرهنگی به شکل های تازه تری به شهرها و کشورهای دیگر منتقل می شوند و از مهمترین این روش های جدید، توجه به امر ورزش توریستی و فرهنگی است. 

وی افزود: طی مسافت های خاصی بسته به نوع ساختار مبدا حرکت و مقصد آن می تواند تعریفی از یک نوع توریسم ورزشی باشد و این شیوه با توجه به دیدار شهروندان شهرهای مختلف از بهترین شیوه های انتقال فرهنگ ها و پیام های دوستی است. 

مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری خوی افزود: دوچرخه سواران جوان خوئی بعنوان سفیران صلح و دوستی مسیر شهرهای خوی و قونیه را رکاب می زنند و از روز یکشنبه سفر آنها آغاز شد و پیام دوستی شهردار خوی به شهرداران چهار شهر قونیه، وان، تفلیس و ایروان توسط این ورزشکاران خوئی ارسال شد. 

وی تاکید کرد: ویژگیها و اشتراکات فرهنگی از زمینه های اصلی تعاملات فرهنگی است و پیام دوستی شهردار خوی به شهرداران شهرهای ایروان، تفلیس، قونیه و وان در راستای افزایش تعاملات بوده است.

✳️ با ما همراه باشید👇👇

🔵 @shahrdarikhoy
🔴WWW.Khoy.ir

Print

تعداد نمایش ها (79)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x