NewsDetails

اکبرزاده شهردار خوی:  پیشرفت فیزیکی 60 درصدی پارک قمری اصل
روابط عمومی شهرداری خوی 129

اکبرزاده شهردار خوی: پیشرفت فیزیکی 60 درصدی پارک قمری اصل

🔶محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر ضمن بیان این مطلب اظهار داشت : توسعه فضاهای سبز و پارک ها نقش مهمی در افزایش سرانه فضای سبز داشته و در واقع گام مهمی در رسیدن به شهر سبز بوده و با توجه به ویژگی های تاریخی خوی می بایست تلاش کنیم تا تمامی سطوح شهر ، پارک ها ، بوستان ها و فضاهای سبز متعددی احداث گردد .

 

🔶شهردار خوی گفت : وجود پارک ها در شهر نه تنها در ایجاد طراوت و سرزندگی تاثیر بسزایی دارد بلکه برای شهروندان نیز زمینه بسیار موثری در شادابی ، سلامت جسمی و ایجاد فضایی مناسب برای فعالیت های فرهنگی و ورزشی است .

 

🔶اکبرزاده گفت : در حال حاضر پروژه های عمرانی متعددی از سوی شهرداری در دست اجراست که یکی از این پروژه ها ، پارک قمری اصل می باشد که با 4350متر مربع در حال احداث است .

 

وی گفت : پارک قمری اصل در یکی از مناطق کم برخوردار در حال اجرا بوده و در حال حاضر بیش از 60درصد پیشرفت فیزیکی دارد 

 

وی گفت : در این پروژه 750 متر طول جدول گذاری ، 1600 متر مربع سنگ فرش ، 120 متر طول دیواره چینی سنگی و 6700 متر مکعب عملیات خاکریزی انجام می گیرد .

 

شهردار خوی تاکید کرد : در این پارک علاوه بر ایجاد باند های فضای سبز و مسیر های مختلف پیاده روی و دوچرخه سواری ، احداث سرویس بهداشتی نیز در دستور کار قرار دارد و پیست های ورزشی مختلف نیز برای استفاده شهروندان در این پارک نصب خواهد شد .

اشتراک

Print

انتخابگر پوسته

دی ان ان