جزئیات اخبار و اطلاعات

برگزاری انتخابات هیئت امناء بازار تاریخی خوی

برگزاری انتخابات هیئت امناء بازار تاریخی خوی

با حضور سجاد چهره آرا رئیس شورای اسلامی شهر و دکتر محمدرضا پیری رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خوی

هیئت امنای بازار تاریخی خوی انتخاب شدند

🔶به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی صبح امروز با حضور اصناف و کسبه بازار تاریخی خوی، رئیس شورای اسلامی شهر،  جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و تعدادی از مسئولین شهرستان خوی انتخابات بازار تاریخی خوی برگزار و هیئت امنای آن مشخص شدند.

این انتخابات با شرکت 15 نفر از کسبه بازار خوی و با حضور اکثریت بازاریان در محل مسجد حاجی بابا برگزار و از میان 266 رای اخذ شده آقایان : جواد فتورچی با ۹۷ رای ، علیرضا خرازی مقدم با ۸۲ رای، خلیل اسلامبولچی زاده با  ۷۹ رای، فرهاد نادری با ۷۷ رای، علیرضا چاوشیان با  ۷۲ رای، حسین تدین با  ۶۷ رای، مجید ملکی با ۶۵ به عنوان اعضای اصلی هیئت امنای بازار  و آقایان : علی قرقره چی با 64 رای و ایوب رمضانی با 54 رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب  شدند.

یادآوری میشود این انتخابات برای اولین باردر تاریخ بازار خوی برگزار و با هدف مشارکت اصناف در امور جاری بازار، حفاظت و صیانت از این مجموعه تاریخی و پیگیری مشکلات کسبه بازار فعالیت خواهد نمود.

چهره آرا از تلاشهای رئیس و اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر، پیگریهای مستمر شهرداری خوی و اداره میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی در برگزاری این انتخابات قدردانی خود را اعلام کرد.

انتخابات بازار تاریخی خوی باحضور چهره آرا رئیس شورای اسلامی شهر،پیری رئیس کمیسیون فرهنگی ،شهسوار رئیس کمیسیون اداری مالی، مرادی رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهرخوی و  همکاری فرمانداری ویژه شهرستان خوی، اداره اطلاعات ،سپاه  پاسداران،نیروی انتظامی ،اداره میراث فرهنگی، اداره صمت ، اتاق اصناف، اداره آب و فاضلاب، برق، گاز و کسبه بازار برگزار شد.
 

Print
34
DNN