جزئیات اخبار و اطلاعات

دانش و توان آتش‌نشانان به روز رسانی و ارتقا داده می شود
روابط عمومی شهرداری خوی 39

دانش و توان آتش‌نشانان به روز رسانی و ارتقا داده می شود

مطلب قبلی مطلب قبلی اجرای عملیات آماده سازی و محوطه سازی، دیوار کشی و افزایش فضای مرکز نگهداری حیوانات ناقل بیماری برای افزایش ظرفیت این مرکز
مطلب بعدی برگزاری جلسه علنی عصر شنبه شورای اسلامی شهر خوی برگزاری جلسه علنی عصر شنبه شورای اسلامی شهر خوی

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خوی ، بر اهمیت به روز کردن اطلاعات و دانش نیروهای آتش‌نشانی تاکید کرد و گفت: این امر در اولویت برنامه‌های سازمان آتش‌نشانی خوی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خوی ، سجاد حسینلو گفت: آتش‌نشانها همواره در حریق و حوادث در معرض خطر بوده و هر لحظه ممکن است جانشان را از دست بدهند که بعضی از این اتفاقات به دلیل نداشتن دانش کافی است .

وی با تاکید بر اینکه در کنار تجهیزات آتش‎نشانی‌ ، آموزش و به روز رسانی اطلاعات آتش‌نشانان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است ، تصریح کرد: باید آموزش نیروهای آتش‌نشانی را بسیار جدی گرفت و در این زمینه وقت و هزینه صرف کرد.

حسینلو اعزام آتش‌نشانان به مسابقات ورزشی آتش‌نشانان‌، حضور آنها در دوره‌های آموزشی ، بازدید از تجهیزات و آشنایی با نحوه استفاده از وسایل و تجهیزات جدید فردی و آتش‌نشانی در استان‌ها و کشورهای دیگر و برگزاری مانورهای متعدد را از جمله برنامه ها و اقدامات موثر در ارتقای دانش و توان آتش‌نشانان برشمرد و افزود: تاپایان سال جاری مانورهای متعددی با همکاری سایر دستگاه‌های خدمات‌رسان در نقاط مختلف شهر اجرا خواهیم کرد.

وی هدف از این اقدام را آشنایی شهروندان با مسائل ایمنی و نحوه برخورد در زمان حادثه و انجام اقدامات اولیه و همچنین ارزیابی توان و سرعت عمل آتش نشان عنوان کرد.

اشتراک

Print
DNN