NewsDetails

✳️تشکیل جلسه کمیته سیما و منظر شهرداری خوی
اسماعیل لطفی 13

✳️تشکیل جلسه کمیته سیما و منظر شهرداری خوی

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر جلسه کمیته سیما و منظر شهری شهرداری خوی تشکیل شد

شهردار خوی اظهار داشت : با توجه به تشکیل جلسات مختلف جهت تقویت اقدامات و فعالیت های حوزه زیباسازی شهری ، برنامه های مختلفی در دستور کار قرار داشته و امسال شاهد تحولات گسترده در حوزه زیباسازی و مبلمان شهری خواهیم بود

اکبرزاده افزود : ایده پردازی های متنوع در حوزه زیباسازی سیمای شهری ، طراحی و نصب المان های جدید ، نورپردازی های مختلف در سطح شهر و توجه ویژه به تامین نیاز های این حوزه صورت می گیرد .

وی گفت : نیمکت های جدید در مسیر ها و معابر شهر بویژه در هسته مرکزی شهر و خیابان‌های اصلی به همراه نصب سطل های زباله ، تابلو های اطلاع رسانی و... بزودی صورت می‌گیرد و با توجه به حضور شهروندان گرامی علی الخصوص در معابر هسته مرکزی ، نیمکت های جدیدی برای این معابر در نظر گرفته شده است .

شهردار خوی گفت : در بخش المان های شهری نیز ، المان معلم با طراحی ویژه ای آماده شده و در میدان معلم ورودی کوی ولیعصر نصب و رونمایی در حال نصب می باشد.

وی گفت : دو المان ویژه برای لوپ های ورودی تقاطع غیرهمسطح آیت الله خوئی در ابعاد متناسب با فضای محوطه لوپها بزودی طراحی، اجرا و نصب می شوند .

اکبرزاده تصریح کرد : المان عسل ( کندو) و زنبور عسل نیز با ابعاد متناسب در یکی دیگر از لوپ های این تقاطع که در مسیر ورودی شهر قرار دارد جهت معرفی یکی از ظرفیت های اقتصادی و کشاورزی و سوغات خوی طراحی و نصب می شود .

وی تاکید کرد : سردرب اداره مرکزی شهرداری خوی نیز در این جلسه برای بررسی نهائی در دستور کار قرار گرفت و بزودی سر درب اداره نیز با طراحی جذابی اجرا می شود .

شهردار خوی گفت : ست های جدید بازی کودکان نیز در مجموعه فرهنگی ورزشی بانوان و پیاده راه شهید شرفخانلو نصب می شوند .


وی همچنین گفت: اجرای تونل نور در محدوده مقابل کاروان شتر در جنب پل خاتون آغاز شده و در حال آماده سازی این محدوده هستیم .

اشتراک

Print

انتخابگر پوسته

دی ان ان