X
✴️محرم اکبرزاده شهردار خوی:  🔸پیش بینی 307میلیارد و 400میلیون ریال برای بهبود عبور و مرور شهری و حمل و نقل در بودجه عمرانی سال 98 شهرداری خوی

✴️محرم اکبرزاده شهردار خوی: 🔸پیش بینی 307میلیارد و 400میلیون ریال برای بهبود عبور و مرور شهری و حمل و نقل در بودجه عمرانی سال 98 شهرداری خوی


محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ضمن اشاره به اهمیت توجه به بخش عبور و مرور شهری اظهار داشت: از مهمترین بخش های بودجه عمرانی شهرداری بخش حمل و نقل و بهبود عبور و مرور شهری است که اعتباری بالغ بر 307 میلیارد و 400 میلیون ریال در این بخش از بودجه شهرداری در سال 98 پیش بینی شده است. 


محرم اکبرزاده افزود: پروژه های زیر سازی، جدول گذاری و آسفالت معابر شهری نیز در بخش حمل و نقل و بهبود عبور و مرور شهریِ بودجه عمرانی شهرداری قرار دارد که 185میلیارد ریال اعتبار به پروژه های آسفالت ریزی، جدول گذاری و زیر سازی اختصاص دارد.


وی یادآوری کرد: کمربندی ضلع غربی شهر یکی از مهمترین پروژه های عمرانی شهر خوی در دهه های اخیر میباشد که بخشی مهمی از کمربندیها و رینک دور شهر را تکمیل کرده و طراحی های صورت گرفته در این کمربندی خواهد توانست تحولی در چشم انداز و گردشگری با استفاده از ویژگیهای جغرافیایی این بخش از محدوده شهر ایجاد نموده و بیش از 5400مترمربع مسیر دوچرخه سورای برای خانواده ها احداث میشود. و در بودجه سال 98 شهرداری برای این تکمیل کمربندی 57میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است. 


وی افزود: بخش دیگری از بودجه عمرانی در بخش عبور و مرور شهری بر می گردد به پروژه های پیاده رو سازی که 22 میلیارد ریال از بودجه کلی بخش حمل و نقل و عبور و مرور شهری برای اجرای پروژه هایی چون پیاده روسازی مناطق یک و دو و ساماندهی خیابان طالقانی ،مناسب سازی پیاده روهای سطح شهر، بهسازی بخشی از پیاده رو و باند فضای سبز ضلع جنوبی 45 متری شهید شرفخانلو پیش بینی شده است.


اکبرزاده اذعان داشت: مساکن مهر. و مشکلات موجود در این مساکن از مسایلی است که مدتها دغدغه مردم بوده و برای رفع بخشی از این مشکلات بویژه در معابر و مسیرهای دسترسی این مساکن در بودجه عمرانی شهرداری اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال پیش بینی شده که امیدواریم با اجرای این پروژه ها شهروندان ساکن در مساکن مهر رفاه بیشتری در تردد در این مسیرها دلشته باشند.


شهردار خوی اضافه کرد: آماده سازی و جدول گذاری،اصلاح جداول در نواحی چهارگانه، اجرای 45 متری واقع در ضلع شمالی کوی ولیعصر(عج)، اجرای 20 متری و 12 متری ارغوان و ساماندهی ورودیهای شهر، آسفالت ریزی و لکه گیری محل های حفاری مناطق یک و دو و کوی ولیعصر و زیرسازی  درنقاط مختلف شهر نیز از دیگر پروژه هایی است در برنامه های حمل و نقل بهبود عبور و مرور شهری پیش بینی شده است.


شهردار خوی همچنین با اشاره به موضوع بهبود ترافیک در بخش بهبود عبور و مرور شهری افزود: بهبود ترافیک شهری یکی دیگر از بخش های حوزه بهبود عبور و مرور شهری. در بودجه سال 98 شهرداری است که با اعتباری بالغ بر 17میلیارد و 500میلیون ریال شامل بازسازی و اصلاح هندسی معابر و میادین سطح شهر ، نصب علایم افقی و عمودی راهنمایی و خط کشی معابر، نصب تابلوهای هدایت مسیر، تجهیز مرکز کنترل ترافیک ( هوشمندسازی تقاطع های سطح شهر) و جابجایی تیرهای برق در سطح شهر می باشد.


اکبرزاده همچنین گفت: 82 میلیارد ریال برای احداث پل روی رودخانه و احداث و تکمیل زیرگذر و روگذر در بودجه عمرانی شهرداری خوی پیش بینی شده است.

وی همچنین افزود: آسفالت معابر از مهمترین پروژه های عمرانی شهرداری در طول سال بوده و برای سال 98 در بودجه عمرانی و در بخش بهبود عبور و مرور شهری 50میلیارد ریال برای آسفالت ریزی معابر در نظر گرفته شده است.

[EasyDNNnews:IfExists:ArticlePreviousNext]
[EasyDNNnews:IfExists:PreviousArticleLink]
[EasyDNNnewsLocalizedText:PreviusArticle] [EasyDNNnews:PreviousArticleTitle]
[EasyDNNnews:EndIf:PreviousArticleLink] [EasyDNNnews:IfExists:NextArticleLink]
[EasyDNNnewsLocalizedText:NextArticle] [EasyDNNnews:NextArticleTitle]
[EasyDNNnews:EndIf:NextArticleLink]
[EasyDNNnews:EndIf:ArticlePreviousNext]
[EasyDNNnews:SocialButtons:FBLike] [EasyDNNnews:SocialButtons:AddThis] [EasyDNNnews:Print:ArticleDetails]
[EasyDNNnews:NumberOfViews] [EasyDNNnews:ArticleRating]
[EasyDNNnews:IfExists:Tags] [EasyDNNnews:EndIf:Tags] [EasyDNNnews:ArticleMaps] [EasyDNNnews:EventRegistration:ListOfAttendants] [EasyDNNnews:DocumentList] [EasyDNNnews:Links]

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان