X
✴️پیام شورای اسلامی شهرو شهرداری خوی به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر

✴️پیام شورای اسلامی شهرو شهرداری خوی به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر

در متن پيام آمده است:

                                      

 

 بسمه تعالی

 

مبارزات تاریخی حضرت امام(ره) و رشادتها و همت بلند مردم سرمنشا انقلاب عظیمی در ایران بود که توانست با برچیدن ساختار و نظام ستم شاهی در تاریخ این کشور جاودانه شود و روزهای پر هیاهوی سال 57 سرآغاز حاکمیت حقیقی مردم بر سرنوشت خود شد.

 

این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست. هر سال ایام الله دهه فجر فرصتی برای بازخوانی تفکرات عظیم انقلابی و آرمانهای رهبر فقید ایران بوده و تجدید میثاق با امام امت و رهبر معظم انقلاب موجب می شود تا دلسپردگی به انقلاب و حکومت اسلامی ایران بیشتر و عمیقتر شود.

 از سوی دیگر دهه فجر امسال با ایام فاطمیه و شهادت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه (س) پیوند خورده است بانویی که هم در تاریخ اسلام نقشی بی بدیل دارد و هم فرزندان این بانوی گرانقدر، اسوه و الگوی حرکت های عظیم مردم در شکل گیری، تداوم و استحکام پایه های انقلاب بوده و تفکرات و منش این شخصیت بزرگ با زندگی همه مردم این سرزمین پیوند خورده است.

 

امیدواریم که بیش از پیش تلاش کنیم تا هر روز در تحقق هر چه بیشتر و روزافزون اهداف امام و انقلاب و معرفی ابعاد مختلف شخصیتی دختر پیامبر اکرم(ص) گام برداریم چرا که انقلاب اسلامی برگرفته از آرمانهای اصیل اسلامی و اندیشه ها و نور هدایت ائمه بزرگوار است.

 

شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و روزهای جاودانه یوم الله بهمن را به همه ملت پر عزت ایران و شهروندان مومن خوی تبریک عرض  می نمایند.

 

 

  روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی

مطلب قبلی محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر و شهرداری خوی: بهره برداری از 84 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 202400 میلیون ریال
مطلب بعدی دستاوردهای شورای شهر و شهرداری خوی در چهار دهه پس از انقلاب
Print
112

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان