X
✴️رییس شورای اسلامی شهر خوی در جلسه شورای فرهنگ عمومی: شورای شهر وشهرداری خوی آماده همکاری برای احداث فرهنگسرای شهرستان خوی

✴️رییس شورای اسلامی شهر خوی در جلسه شورای فرهنگ عمومی: شورای شهر وشهرداری خوی آماده همکاری برای احداث فرهنگسرای شهرستان خوی


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی مهندس غلامعلی شریف در جلسه شورای فرهنگ عمومی از آمادگی شورای شهر و شهرداری برای همکاری در احداث فرهنگسرای شهرستان خوی خبر داد. 

مهندس شریف اظهار داشت: وجود فرهنگسرا در شهرستان از ظرفیتهای مناسب برای عرضه محصولات فرهنگی،برپایی نمایشگاه های مختلف هنری و ایجاد طراوت و پویایی در حوزه های فرهنگی و هنری است. 


وی افزود: در صورت تامین اعتبار احداث فرهنگسرای شهرستان خوی در کمیته اعتبارات شهرستانی و استانی، شورای شهر وشهرداری خوی آمادگی لازم را دارد تا با در اختیار قرار دادن زمین لازم برای احداث فرهنگسرای شهرستان مشارکت لازم را داشته و پس از احداث شهرداری خوی عهده دار بهره برداری و راه اندازی باشد. 


وی گفت: طی سالهای اخیر این موضوع در مجامع مختلف اعلام شده و امیدواریم با تامین اعتبار لازم، فرهنگسرای شهرستان خوی که یکی از ضروری ترین نیازهای فرهنگی شهر میباشد احداث و در راستای طروات بخشی و برنامه ریزی جدی و منسجم برای ایجاد تحولات فرهنگی و هنری به بهره برداری برسد. 

رییس شورای شهر خوی همچنین افزود: طبق جلسات مشترک برگزار شده در خصوص تعیین هییت امنای بازار و تعریف آن در جهت ساماندهی امور مربوط به بازار سنتی و تاریخی خوی، شورای شهر وشهرداری آمادگی لازم برای ایجاد زمینه و فضای عرضه محصولات فرهنگی و خانگی برای بانوان بدسرپرست و بی سرپرست در بخشی از بازار با استفاده از سازه های سبک را دارد. 

شریف گفت: تعیین هییت امنای بازار که مدتهاست بعنوان دغدغه مدیریت شهری مطرح شده میتواند در اجرای برنامه های نظارتی،کنترل مناسب،ساماندهی امور و اتخاذ شیوه کاری و ضوابط مناسب در روند فعالیت این بازار تاثیر بسزایی داشته باشد و طبیعتا این روند خواهد توانست بازار سنتی خوی را بعنوان الگویی برای بازارهای سنتی کشور با توجه به قدمت تاریخی و وسعت آن باشد. 


🟧🔆باما همراه باشید👇👇
🟧 @darshahrkhoy

🔆 www.khoy.ir

🔸صفحه اینستاگرام: 
🟧 Instagram.com/shahrekhoy

مطلب قبلی نگاهی به عملکرد دو ماهه اول سال99 شهرداری خوی در حوزه صدور پروانه
مطلب بعدی نگاهی به عملکرد فضای سبز معاونت خدمات شهری شهرداری خوی
Print
144

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان