X
✴️شهردار خوی : با اتمام زمین ورزشی طوبی، 12000متر مربع به فضاهای ورزشی خوی افزوده می شود

✴️شهردار خوی : با اتمام زمین ورزشی طوبی، 12000متر مربع به فضاهای ورزشی خوی افزوده می شود

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر و شهرداری خوی از اتمام آسفالت ریزی زمین ورزشی چند منظوره طوبی خبرداد. 

شهردار خوی گفت: توسعه فضاهای ورزشی بویژه ورزش های گروهی و همگانی در مناطق کم برخوردار برای تامین سلامت جسمی و روانی و تاثیر آن در رفاه و زندگی مردم این مناطق از جمله اهداف احداث زمینهای ورزشی است.

وی گفت : در حال حاضر 3 مجموعه ورزشی با مشارکت شهرداری و نهاد های سپاه پاسداران و مسکن و شهرسازی استان و با حمایت شورای اسلامی شهر خوی در دست احداث میباشد که زمین ورزشی چند منظوره طوبی یکی از همین پروژه هاست. 

شهردار خوی گفت: مساحت کلی این پروژه عمرانی با زیرساخت ورزشی 12300 مترمربع بوده و در منطقه تخته پل که یکی از مناطق قدیمی شهر خوی است احداث می شود.

وی تاکید کرد : این مجموعه دارای زمین های ورزشی اسکیت  با مساحت 1070 متر مربع ، هندبال با مساحت 1220 مترمربع ، زمین والیبال و تنیس با مساحت 1510 مترمربع ، زمین بسکتبال با مساحت 1080 مترمربع و سوله ورزشی با 2500 متر مربع است. 

اکبرزاده گفت: 2 پارکینگ اختصاصی با مساحت 1720 متر مربع نیز برای استفاده شهروندان در این مجموعه چند منظوره پیش بینی و آماده سازی می شود. 

وی تصریح کرد: بیش از 1260 متر طول جدول گذاری ،650 متر مربع سنگ فرش در این زمین چند منظوره اجرا شده و آسفالت ریزی این مجموعه به میزان 8260 متر مربع نیز به پایان رسید. 

وی افزود : نصب ستِ ها و تجهیزات ورزشی، زیباسازی مجموعه و ایجاد فضای سبز نیز از دیگر اقدامات در ین زمینه خواهد بود. 

شهردار خوی تاکید کرد: با اتمام این مجموعه که در حال حاضر 90درصد پیشرفت فیزیکی دارد بیش از 12000 متر مربع به فضاهای ورزشی شهرستان افزوده خواهد شد.

مطلب قبلی ✴️کمربندی شهید سلیمانی، چشم اندازی جدید در طراحی پروژه های عمرانی
مطلب بعدی ✴️خدمت به مردم افتخار مدیریت شهری است.
Print
98

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان