X
✴️خدمت به مردم افتخار مدیریت شهری است.

✴️خدمت به مردم افتخار مدیریت شهری است.

آنچه از آموزه های دینی، سفارش بزرگان دیدن و ائمه اطهار در طول قرنها مورد تاکید قرار گرفته و همواره چراغ راه مردم و مسئولین بوده خدمت به خلق بوده است. خدمتگذاری صادقانه، مدبرانه و از سر خلوص برای مردم میتواند عبادتی باشد بر اساس آنچه که از معصومین (علیهم السلام) بر ما رسیده است. مدیریت شهری مهمترین نمود و عینیت بخشی به این خدمتگذاری است. از بدو تولد تا پس از مسافرت ابدی انسانها،این خدمتگذاری ارزشمند استمرار دارد و این افتخاری است بس بزرگ و آیینه باورهای تمام کارکنان مجموعه بزرگ شهرداری و شورای اسلامی شهر خوی.

مدیریت شهری، مدیریت مردم بر امور شهر خودشان است و فلسفه شکل گیری نهادهای شورای شهر و شهرداری بعنوان نهادهای مردمی بر همین اساس بوده و مدیریت مردم بواسطه منتخبین معتمد چه در صحن شورای شهر و چه در ساختار شهرداری صورت میگیرد.

 

 امروز با مطالعه مطلبی که با امضای ذیل نام بسیج اساتید منتشر شده باید گفت، عدم شفافیت و اهداف شخصی پشت این مطلب در واقع مردم را نشانه گرفته چرا که این مردم هستند که بر عملکرد شورای شهر و شهرداری و در واقع عملکرد خودشان نظارت میکنند. بسیج فرهنگ پاسداری،صداقت در گفتار و زلالی اندیشه را از بزرگمرد کربلا به میراث برده و خود از بدنه مردم است، همچون شورای شهر و شهرداری. تلقی تفکرات شخصی، اهداف غیر صادقانه، نگاه حاکی از حب و بغض های فردی و سیاسی برای بسیج که همواره مقدس بوده در فرهنگ ایران اسلامی و انقلاب، متصور نیست و نمیتواند پذیرفته باشد.

 

امروز بواسطه تلاش،تصمیم گیریها و پشتکار مدیریت شهری شاهد اجرای پروژه های گسترده عمرانی در سطح محلات کم برخوردار هستیم،از بهسازی معابر و کوچه های مناطق قدیمی تا حاشیه های شهر و محلات هدف، از ایجاد فضاهای آموزشی، فرهنگی تا فضاهای ورزشی، هسته مرکزی شهر بعنوان میراث اصیل تاریخ خوی همواره مورد توجه شورای شهر و شهرداری بوده و بسیار جای خرسندی که در شرایط اقتصاد فعلی کشور و مشکلات ناشی از تحریم ها و بویژه در شرایط بیماری کرونا، از مناطق محروم تا هسته مرکزی، مردم نجیب خوی شاهد اجرای پروژه های عمرانی متعدد و متنوعی هستند  و در بحث پروژه های کلان نیز مهمترین گام های عمرانی برگرفته از دغدغه های چندین ساله مردم و نیاز های شهری برداشته شده و کارنامه ای شفاف،پرافتخار و پر از برگهای خدمتگذاری عاشقانه به مردم،انقلاب و شهر خوی حاصل تلاش های شورای شهر و شهرداری بوده است.

 

آنچه که از گام اول و دوم انقلاب بعنوان محور اصلی مطرح شده حفظ آرمانهای انقلاب و خدمت به مردم است و باور مدیریت شهری از گامهای مطرح شده از سوی رهبر معظم انقلاب همین بوده و با همین رویکرد تا امروز توانسته بدون وقفه تحولات عمرانی و فرهنگی بسیاری را در عرصه مدیریت شهری ایجاد نماید.

باز تعریف افکار در بدنه شهرداری و شورای شهر همواره برمبنای اصول تخصص و تعهد عرصه خدمتی شکل میگیرد چرا که امروز شاهد بیشترین میزان توانمندیهای علمی و تخصصی در بدنه کارشناسی شهرداری هستیم و آنچه که از بسیج اساتید انتظار می رود دوری از حاشیه های نامطلوب و غیرمعقول و ارایه راهکارهای علمی برای افزایش زمینه های خدمت گذاری به مردم در تمامی نهادها وادارات برای توسعه شهر خوی است و بنظر می رسد شفاف سازی رویکرد و عملکرد می تواند سره از ناسره را بازشناساند و همانگونه که در ابتدای این مطلب آمد مردم بهترین ناظر عملکرد خادمین خود در عرصه های مختلف هستند.

مدیریت شهری همواره با اراده و عزم راسخ پذیرای اندیشه های سازنده و متعهد در بحث دریافت راهکارها و نکته نظرات بوده و خواهد بود.

 

شریف- رییس شورای اسلامی شهر خوی

 

 

🟧🔆باما همراه باشید👇👇

🟧@darshahrkhoy

🔆 www.khoy.ir

 

🔸صفحه اینستاگرام:

🟧 Instagram.com/shahrekhoy

مطلب قبلی ✴️شهردار خوی : با اتمام زمین ورزشی طوبی، 12000متر مربع به فضاهای ورزشی خوی افزوده می شود
مطلب بعدی ارائه آموزش های آنلاین قالیبافی و نقاشی روی شیشه در مجموعه فرهنگی ورزشی بانوان شهرداری
Print
116

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان