X
‍ *⃣پیام تبریک

‍ *⃣پیام تبریک

🔆شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی طی پیامی 13 آبان روز دانش آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی را به همه دانش آموزان و شهروندان خوئی تبریک گفتند.

🔸متن پیام به شرح است:

بسمه تعالی 

سیزده آبان بر ای اهالی سرزمین آزادی و آزادگی آشناست. تاریخ میهن در این روز درخششی جاودانه ای یافت و روزی شد که جهانیان عظمت و استواری جوانان و نوجوانان این مرز و بوم را نظاره گر شدند و میراثی ارزشمند و روزی برای یادآور رادمری و شجاعت گردید.

حرکت استکبار ستیزانه دانش آموزان  و جوانان شایسته ایران اسلامی در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا نقطه عطفی بود که جوهره آن خطوط روشن آینده انقلاب ترسیم کرد و امروز 13 آبان  بصیرتی است که صلابت را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی تضمین می نماید و مردم انقلابی کشور در این روز با حضور در صحنه میثاق خود را با حاکمیت اسلام، امام فقید(ره) و رهبر معظم انقلاب تجدید می نمایند.

شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی  سالروز 13 آبان را بعنوان یکی از برگ های زرین تاریخ انقلاب اسلامی و روز دانش آموز را به همه آینده سازان این سرزمین به ویژه دانش آموزان و نوجوانان خوئی تبریک و تهنیت گفته و از خداوند متعال پیروی بیش از پیش از تعالیم اسلام،دفاع از ارزشهای انقلاب و حرکت در مسیر حقیقی آموزه های دینی مسئلت می نمایند.

🔆روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی

مطلب قبلی سیزده آبان روز دانش آموز و مبارزه با استکبار جهانی گرامی باد
مطلب بعدی هفته پدافند غیر عامل گرامی باد
Print
133

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان