X

سه مسیر سیلابی جنوب سیستان و بلوچستان بازگشایی شد

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0

زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: مسیر ارتباطی دلگان - ایرانشهر، دلگان - زهکلوت و ایرانشهر - مهرستان که از روز گذشته بر اثر سیلاب بسته شده بود صبح امروز/دوشنبه/ بازگشایی شد.


احتمال وقوع سیلاب در سطح استان تهران وجود دارد

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0

تهران- ایرنا- مدیر عامل شرکت آب منطقه ای تهران نسبت به بارش شدید باران و سیلابی شدن رودخانه های استان در روزهای پیش رو هشدار داد.


آب‌گرفتگی شدید در مسیرهای منتهی به دروازه قرآن و میدان ابوکلام شیراز

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0
رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری شیراز گفت: در مسیرهای منتهی به دروازه قرآن، میدان ابوالکلام و خروجی شهر شیراز از تردد غیرضروری خودداری شود چراکه ازدحام خودروها و آبگرفتگی در این نقاط زیاد است. 

شمار گردشگران البرز 49 درصد افزایش یافت

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0

کرج - ایرنا - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز اعلام کرد که از آغاز سفرهای نوروزی (25 اسفندماه 97 ) تاکنون ، شمارگردشگران این استان نسبت به مدت مشابه سال قبل 49 درصد افزایش نشان می دهد.


بارش ها تهدیدی برای گردشگران پاسارگاد نیست

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0

شیراز- ایرنا- سرپرست فرمانداری شهرستان پاسارگاد با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در این شهرستان گفت: در جلسه چهارم فروردین ماه ستاد مدیریت بحران شهرستان، تمهیدات لازم برای خدمات رسانی به هموطنان اندیشیده شده و بارش ها هیج تهدیدی برای گردشگران این منطقه نخواهد بود.


RSS
12345678910انتها
دی ان ان