X
✅اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر و شهرداری خوی: احداث 3 سالن ورزشی در راستای افزایش فضاهای ورزشی

✅اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر و شهرداری خوی: احداث 3 سالن ورزشی در راستای افزایش فضاهای ورزشی

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی گفت: توسعه فضاهای ورزشی در سطح شهر بویژه با اولویت بخشی به مناطق محروم از جمله سیاست های کلان شهرداری در حوزه پروژه های عمرانی با زیرساخت فرهنگی ، ورزشی است. 

شهردار خوی افزود: بخشی از نشاط عمومی جامعه و سلامت فردی و اجتماعی امروز به فعالیتهای مختلف ورزشی و افزایش و توسعه فضاهای ورزشی برمی گردد. 

اکبرزاده گفت: تجهیز فضاهای سبز و پارکهای سطح شهر به تجهیزات ورزشی برای استفاده عموم شهروندان همچنین و نصب لوازم بازی برای کودکان از سوی شهرداری در سال جاری بر اساس همین سیاست کلی مدیریت شهری است چرا سلامت جسمی و روانی فردی در جامعه زمینه ساز سلامت اجتماعی است. 

شهردار خوی گفت: بیش از 17 پارک و بوستان سطح شهر در سال جاری به لوازم بازی و ورزشی تجهیز شده و تجهیزات برخی از سایر پارکها نیز بهسازی شده است.  

اکبرزاده افزود: توسعه فضاهای ورزشی، در سالهای اخیر مورد توجه شهرداری بوده و براساس نیازسنجیهای صورت گرفته و توجه به مناطق محروم،  احداث سالن ورزشی و خانه جوان با مشارکت سپاه پاسداران، اداره کل ورزش و جوانان استان و مسکن و شهرسازی در سه منطقه از شهر خوی در دست احداث می باشد.

شهردار خوی افزود: با اتمام این سه سالن ورزشی بیش از   4080 متر مربع به فضاهای ورزشی خوی اضافه می شود. 


وی همچنین اضافه کرد: سالن ورزشی به مساحت 1775مترمربع در محله تخته پل احداث می شود که بخشی از این فضا نیز به احداث خانه جوان اختصاص می باید. 

اکبرزاده گفت: این پروژه با تفاهم نامه مشترک شهرداری،  اداره کل ورزش و جوانان استان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان  اجرا می شود. 

شهردار خوی تاکید کرد: همچنین در راستای ایجاد فضاهای ورزشی در محلات و مناطق مختلف و تامین  نیازهای جوانان، سالن ورزشی به مساحت 1152متر مربع نیز با تفاهم نامه مشترک شهرداری و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان در باغ متولی احداث می شود.

وی گفت: یکی از سالن های ورزشی دیگر نیز با پیشرفت فیزیکی بیشتر هم اکنون در مقابل میدان میوه و تره بار جدید با مساحت 1152 متر مربع در حال احداث می باشد.

مطلب قبلی استمرار عملیات ساماندهی بلوار شهید شرفخانلو
مطلب بعدی شهردار خوی : برای ساماندهی بافت های فرسوده 50 درصد تخفیف عوارض پروانه تعلق می گیرد
Print
197

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان