X
اکبرزاده شهردار خوی: برگزاری مسابقات والیبال بانوان خوی #جام_فجر

اکبرزاده شهردار خوی: برگزاری مسابقات والیبال بانوان خوی #جام_فجر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی مسابقات والیبال بانوان به مناسبت ایام دهه فجر از سوی شهرداری خوی برگزار می شود.

 

اکبرزاده گفت: امروز شهرداری ها با نگاهی نو از ساختار بسته قدیمی به یک نهادر موثر در زوایای مختلف زندگی مردم و شکل دهی شهری با ویژگیهای توسعه یافته و زنده بدل شده اند و شهرداری خوی نیز با چشم اندازهای جدید مسیر تازه ای را در خلق شهری زنده و پویا آغاز کرده است.

 

 

وی گفت:  تفکرات و سیاست گذاری های کلی  در شهرداری ارتقای شاخص های فرهنگی و اجتماعی است و در کنار تمام اقدامات گسترده و متنوع عمرانی، با اندیشه ای نو در ارتقای شاخص های رشد فرهنگی، رضایتمندی شهروندان  و توجه ویژه به جامعه جوان و بانوان است

 

 

اکبرزاده تصریح کرد: در سال جاری برنامه ها متنوع فرهنگی ورزشی از سوی شهرداری برای شهروندان برگزار شد و استقبال با شکوه مردم فرهنگ دوست خویی از این ویژه برنامه ها توانست روزهای کم نظیری را در شهر خوی خلق کند و این حرکت موثر فرهنگی طی سالهای اخیر زمینه های مشارکت مردم و تدوین فعالیت ها و اقدامات تازه با ایده های جدید را فراهم سازد.

 

وی گفت: ورزش های گروهی یکی از راهکارهای اساسی سلامت فردی و اجتماعی هستند که شهرداری خوی نیز در همین چهارچوب برنامه های متنوع فرهنگی ورزشی همچون فوتبال محلات خوی با حضور بیش از 600 نوجوان خویی، تجهیز بیش از 15 پارک و فضای سبز شهری به لوازم بازی و ورزشی را در سال جاری به اجرا گذاشت.

 

 

شهردار خوی تصریح کرد: احداث پروژه های عمرانی با رویکرد فرهنگی و ورزشی، احداث سالن های ورزشی چند منظوره و خانه جوان با همراهی و مشارکت برخی از نهادهای شهرستان ، احداث خانه محله و برگزاری مسابقات والیبال بانوان خوی از جمله اقداماتی که شهرداری خوی در دستور کارخود قرارداده و گام های مهمی در این حوزه ها بر داشت.

 

 

 

مدیر فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری خوی نیز با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال بانوان خوی گفت: مسابقات والیبال بانوان خوی برای اولین بار بصورت گسترده و با حضور تیم های مختلف برگزار می شود.

 

علی اکبر چیت ساز خویی افزود: بازیهای والیبال با حضور تیم های نهادهای و بخش های شهرستان و تیم های والیبال فعال خوی برگزار می شود و حضور تیم های محلات و آماتور بدون رده بندی سنی و اهدای جوایز ارزشمند از مهمترین ویژگی این مسابقات است.

 

وی گفت: علاقمندان در رده های سنی مختلف میتوانند جهت ثبت نام تیم های والیبال از 15 الی 19 بهمن ماه به هیئت والیبال شهرستان خوی و یا مدیریت فرهنگی اجتماعی و شهرداری مراجعه نمایند.

 

مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری خوی همچنین گفت: جوایز نقدی تیمهای برتر

مسابقات نیز به ترتیب  30 میلیون ریال به همراه کاپ قهرمانی برای تیم اول،20 میلیون ریال به همراه کاپ قهرمانی و  15 میلیون ریال به همراه کاپ قهرمانی خواهد بود.

 

چیت ساز خویی گفت: حضور تیم های کالیبال بانوان ادارات و نهادها،سازمانهای مردم نهاد و موسسات مختلف بخش های مختلف خوی و علاقمندان در این مسابقات بصورت رایگان می باشد.

 

وی گفت: مدت زمان ارایه مدارک برای ثبت نام از 15 الی 19 بهمن ماه بوده و بازیهای این دوره از مسابقات در ایام دهه فجر خواهد بود.

مطلب قبلی حمایت اتحادیه آفریقا از مادورو به عنوان رئیس‌جمهور قانونی ونزوئلا
مطلب بعدی محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر و شهرداری خوی: بهره برداری از 84 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 202400 میلیون ریال
Print
52

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان