X
اکبرزاده شهردار خوی: برگزاری مسابقات والیبال بانوان خوی #جام_فجر

اکبرزاده شهردار خوی: برگزاری مسابقات والیبال بانوان خوی #جام_فجر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی مسابقات والیبال بانوان به مناسبت ایام دهه فجر از سوی شهرداری خوی برگزار می شود.

 

اکبرزاده گفت: امروز شهرداری ها با نگاهی نو از ساختار بسته قدیمی به یک نهادر موثر در زوایای مختلف زندگی مردم و شکل دهی شهری با ویژگیهای توسعه یافته و زنده بدل شده اند و شهرداری خوی نیز با چشم اندازهای جدید مسیر تازه ای را در خلق شهری زنده و پویا آغاز کرده است.

 

 

وی گفت:  تفکرات و سیاست گذاری های کلی  در شهرداری ارتقای شاخص های فرهنگی و اجتماعی است و در کنار تمام اقدامات گسترده و متنوع عمرانی، با اندیشه ای نو در ارتقای شاخص های رشد فرهنگی، رضایتمندی شهروندان  و توجه ویژه به جامعه جوان و بانوان است

 

 

اکبرزاده تصریح کرد: در سال جاری برنامه ها متنوع فرهنگی ورزشی از سوی شهرداری برای شهروندان برگزار شد و استقبال با شکوه مردم فرهنگ دوست خویی از این ویژه برنامه ها توانست روزهای کم نظیری را در شهر خوی خلق کند و این حرکت موثر فرهنگی طی سالهای اخیر زمینه های مشارکت مردم و تدوین فعالیت ها و اقدامات تازه با ایده های جدید را فراهم سازد.

 

وی گفت: ورزش های گروهی یکی از راهکارهای اساسی سلامت فردی و اجتماعی هستند که شهرداری خوی نیز در همین چهارچوب برنامه های متنوع فرهنگی ورزشی همچون فوتبال محلات خوی با حضور بیش از 600 نوجوان خویی، تجهیز بیش از 15 پارک و فضای سبز شهری به لوازم بازی و ورزشی را در سال جاری به اجرا گذاشت.

 

 

شهردار خوی تصریح کرد: احداث پروژه های عمرانی با رویکرد فرهنگی و ورزشی، احداث سالن های ورزشی چند منظوره و خانه جوان با همراهی و مشارکت برخی از نهادهای شهرستان ، احداث خانه محله و برگزاری مسابقات والیبال بانوان خوی از جمله اقداماتی که شهرداری خوی در دستور کارخود قرارداده و گام های مهمی در این حوزه ها بر داشت.

 

 

 

مدیر فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری خوی نیز با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال بانوان خوی گفت: مسابقات والیبال بانوان خوی برای اولین بار بصورت گسترده و با حضور تیم های مختلف برگزار می شود.

 

علی اکبر چیت ساز خویی افزود: بازیهای والیبال با حضور تیم های نهادهای و بخش های شهرستان و تیم های والیبال فعال خوی برگزار می شود و حضور تیم های محلات و آماتور بدون رده بندی سنی و اهدای جوایز ارزشمند از مهمترین ویژگی این مسابقات است.

 

وی گفت: علاقمندان در رده های سنی مختلف میتوانند جهت ثبت نام تیم های والیبال از 15 الی 19 بهمن ماه به هیئت والیبال شهرستان خوی و یا مدیریت فرهنگی اجتماعی و شهرداری مراجعه نمایند.

 

مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری خوی همچنین گفت: جوایز نقدی تیمهای برتر

مسابقات نیز به ترتیب  30 میلیون ریال به همراه کاپ قهرمانی برای تیم اول،20 میلیون ریال به همراه کاپ قهرمانی و  15 میلیون ریال به همراه کاپ قهرمانی خواهد بود.

 

چیت ساز خویی گفت: حضور تیم های کالیبال بانوان ادارات و نهادها،سازمانهای مردم نهاد و موسسات مختلف بخش های مختلف خوی و علاقمندان در این مسابقات بصورت رایگان می باشد.

 

وی گفت: مدت زمان ارایه مدارک برای ثبت نام از 15 الی 19 بهمن ماه بوده و بازیهای این دوره از مسابقات در ایام دهه فجر خواهد بود.

مطلب قبلی فراخوان- ایجاد بازارهای محلی از سوی شهرداری خوی
مطلب بعدی محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر و شهرداری خوی: بهره برداری از 84 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 202400 میلیون ریال
Print
88

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان