X

اکبرزاده شهردار خوی : پارک بانوان فضایی برای ارتقای فرهنگی اجتماعی بانوان

اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی متنوع در پارک بانوان


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی اجرای ویژه برنامه ها و فعالیت های گسترده فرهنگی ورزشی و اجتماعی در پارک بانوان آغاز شده است. 

شهردار خوی ضمن بیان این مطلب افزود: نشاط عمومی شهر و پویایی آن مستلزم تدوین برنامه های مختلف و اجرای این برنامه ها در فصول مختلف سال می باشد و طبیعتا سهم بزرگی از این نشاط و شادابی عمومی به ایجاد فضاهای مناسب برای فعالیتهای رفاهی تفریحی و ورزشی ویژه برای شهروندان است. 

محرم اکبرزاده افزود: فضاهای اختصاصی ویژه بانوان در شهر همچون پارک بانوان ظرفیت بسیار خوبی برای تدوین برنامه های مختلف برای این قشر از جامعه می باشد و طبیعتا نشاط و پویایی بانوان و مادران خویی در ایجاد احساس آرامش، ارتقای سطح فرهنگی خانواده ها، سلامت جسمی و روحی در کنار ایجاد انگیزه بیشتر برای حضور در جامعه از سوی بانوان بوده و نشاط خانواده ها ثمره تدوین و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی ، تفریحی و اجتماعی است.

شهردار خوی تصریح کرد: پارک بانوان یکی از فضاهای اختصاصی برای بانوان خویی که فعالیتهای مختلف ورزشی و فرهنگی در طول سال برای بانوان اجرا می شود و ویژه برنامه های مستمر و تازه ای برای بانوان هم در این فضای اختصاصی هم در فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی پیش بینی شده است. 

وی تاکید کرد: تجهیز پارک به امکانات و تجهیزات مختلف تفریحی و ورزشی در کنار ایجاد و آماده سازی فضاهای مختلف برای رشته های ورزشی متنوع در پارک بانوان شرایط بسیار مناسبی برای ارتقای فعالیتهای این قشر بوده و بر همین اساس برنامه های مختلفی در این پارک اجرا می شود. 

وی همچنین افزود: اجرای فعالیتهای ورزشی و تفریحی از سوی بانوان در این پارک با احساس آرامش روانی و در فضای امن ایجاد شده از بارزترین ویژگیهای پارک بانوان است که موجب رونق فعالیتهای ورزشی تفریحی و استقبال شهروندان بوده است.

شهردار خوی همچنین اذعان داشت: زمین چمن مصنوعی فوتبال، زمین والیبال، اسکیت، دوچرخه سواری، قایق رانی، شطرنج، بدمینتون و تجهیزات مختلف ورزشی در این پارک برای استفاده بانوان خویی پیش بینی شده است. 


وی همچنین با اشاره به برنامه های پیش بینی شده برای اجرا در پارک بانوان افزود: برپایی ایستگاه نقاشی ویژه کودکان با توجه به حضور خانواده ها در پارک در دستور کار قرار گرفته و در حال حاضر این ایستگاه نقاشی با استقبال خوبی از سوی کودکان مواجه شده است. 

اکبرزاده افزود: تشکیل جلسات مشاوره رایگان برای خانواده ها با موضوعات مختلف نیز از دیگر برنامه هاییست که مورد استقبال خانواده ها قرار گرفته است. 

وی اضافه کرد: تور خوی گردی ویژه بانوان نیز برای اولین بار در این پارک پیش بینی شده که اواخر هفته جاری پس از تکمیل ثبت نام علاقمندان اجرا می شود. 

شهردار خوی تاکید کرد: اجرای ویژه برنامه های زنده رادیویی، اجرای مسابقات ورزشی مفرح بین بانوان در رشته های مختلف، اجرای ورزش های صبحگاهی با حضور کارشناسان ورزشی از دیگر برنامه هایی است که در پارک بانوان اجرا می شود. 

مطلب قبلی استقبال از طرح گردشگری یک روزه شهرداری خوی
مطلب بعدی پیام تبریک
Print
67

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان