X
اکبرزاده شهردار خوی: تبدیل پارک بانوان به مرکز بزرگ فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برای بانوان خویی

اکبرزاده شهردار خوی: تبدیل پارک بانوان به مرکز بزرگ فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برای بانوان خویی

 

شهردار خوی اظهار داشت: با توجه به لزوم ایجاد و گسترش فضاهای ویژه فرهنگی اجتماعی برای بانوان خویی، طراحی های جدید در پارک بانوان صورت می گیرد و بزودی شاهد رویدادهای جدید و متفاوتی در این پارک خواهیم بود.

 

اکبرزاده افزود: بر اساس طراحی های جدید با ایجاد تغییرات و بهسازی و افزودن فضاهای مختلف فرهنگی، مرکز بزرگ فرهنگی اجتماعی بانوان شهرداری خوی در این پارک ایجاد می شود.

 

وی تاکید کرد: بهسازی و افزایش ست های ورزشی و ایجاد فضاهای ورزشی  در اکثر رشته های ورزشی قابل اجرا در فضای روباز برای بانوان نیز در دست اقدام بوده و مکاتبات لازم با ادارات و نهادهای مرتبط در این زمینه صورت گرفته است.

 

وی گفت: تلاش می کنیم فضاهای ورزشی برای رشته های متنوع در پارک برای بانوان آماده سازی کنیم.

 

شهردار خوی افزود: با توجه به حضور خانواده ها در پارک و امکان بیشتر برای استفاده از فضاهای پارک، ایجاد خانه بازی برای کودکان نیز در دستور کار قرار دارد.

 

اکبرزاده گفت: پارک بانوان یکی از فرصت های مناسب برای تقویت رفتارهای اجتماعی، ایجاد انگیزه بیشتر در بانوان برای مشارکت در رویدادهای اجتماعی و مذهبی، اصلاح و سالم سازی و ایجاد امنیت روانی بیشتر برای حضور در جامعه بوده و در کنار آن، در افزایش سلامت جسمی ایشان نیز با استفاده از امکانات و تجهیزات و زمین های ورزشی مجود و در دست اجرا موثر خواهد بود.

 

 شهردار خوی تصریح کرد: در کنار فعالیتهای ورزشی، ایجاد کافی شاپ( کافی کتاب) و بهسازی فضای نمازخانه برای استفاده خانواده ها پیش بینی شده است.

 

وی گفت: ایجاد ایستگاه دوچرخه برای بانوان در پارک نیز مد نظر قرار داشته و بصورت منسجم در راستای توسعه فرهنگ دوچرخه سواری در بین خانواده ها گام برمیداریم و تلاش می کنیم برای اولین بار در سطح شهر خوی ایستگاه مکانیزه در این پارک اجرا گردد.

 

اکبرزاده گفت: در حال حاضر بهسازی و اجرای طرح های مختلف از سوی شهرداری قبل از تابستان سال جاری در این پارک انجام می شود و امیدواریم طی ماه های جاری اقدامات مختلفی برای افزایش،بهسازی، ایجاد فضاهای ورزشی و افزودن امکانات و تجهیزات پارک با حضور کارشناسان و اکیپ های مختلف شهرداری انجام می شود.

مطلب قبلی عملیات سرزنی چمن و کاشت گلهای فصلی در بلوار ولایت فقیه و ورودی کوی ولیعصر(عج)
مطلب بعدی معدوم سازی مواد غذایی غیر قابل مصرف و تاریخ مصرف گذشته
Print
58

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان