X
اکبرزاده شهردار خوی: تبدیل پارک بانوان به مرکز بزرگ فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برای بانوان خویی

اکبرزاده شهردار خوی: تبدیل پارک بانوان به مرکز بزرگ فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برای بانوان خویی

 

شهردار خوی اظهار داشت: با توجه به لزوم ایجاد و گسترش فضاهای ویژه فرهنگی اجتماعی برای بانوان خویی، طراحی های جدید در پارک بانوان صورت می گیرد و بزودی شاهد رویدادهای جدید و متفاوتی در این پارک خواهیم بود.

 

اکبرزاده افزود: بر اساس طراحی های جدید با ایجاد تغییرات و بهسازی و افزودن فضاهای مختلف فرهنگی، مرکز بزرگ فرهنگی اجتماعی بانوان شهرداری خوی در این پارک ایجاد می شود.

 

وی تاکید کرد: بهسازی و افزایش ست های ورزشی و ایجاد فضاهای ورزشی  در اکثر رشته های ورزشی قابل اجرا در فضای روباز برای بانوان نیز در دست اقدام بوده و مکاتبات لازم با ادارات و نهادهای مرتبط در این زمینه صورت گرفته است.

 

وی گفت: تلاش می کنیم فضاهای ورزشی برای رشته های متنوع در پارک برای بانوان آماده سازی کنیم.

 

شهردار خوی افزود: با توجه به حضور خانواده ها در پارک و امکان بیشتر برای استفاده از فضاهای پارک، ایجاد خانه بازی برای کودکان نیز در دستور کار قرار دارد.

 

اکبرزاده گفت: پارک بانوان یکی از فرصت های مناسب برای تقویت رفتارهای اجتماعی، ایجاد انگیزه بیشتر در بانوان برای مشارکت در رویدادهای اجتماعی و مذهبی، اصلاح و سالم سازی و ایجاد امنیت روانی بیشتر برای حضور در جامعه بوده و در کنار آن، در افزایش سلامت جسمی ایشان نیز با استفاده از امکانات و تجهیزات و زمین های ورزشی مجود و در دست اجرا موثر خواهد بود.

 

 شهردار خوی تصریح کرد: در کنار فعالیتهای ورزشی، ایجاد کافی شاپ( کافی کتاب) و بهسازی فضای نمازخانه برای استفاده خانواده ها پیش بینی شده است.

 

وی گفت: ایجاد ایستگاه دوچرخه برای بانوان در پارک نیز مد نظر قرار داشته و بصورت منسجم در راستای توسعه فرهنگ دوچرخه سواری در بین خانواده ها گام برمیداریم و تلاش می کنیم برای اولین بار در سطح شهر خوی ایستگاه مکانیزه در این پارک اجرا گردد.

 

اکبرزاده گفت: در حال حاضر بهسازی و اجرای طرح های مختلف از سوی شهرداری قبل از تابستان سال جاری در این پارک انجام می شود و امیدواریم طی ماه های جاری اقدامات مختلفی برای افزایش،بهسازی، ایجاد فضاهای ورزشی و افزودن امکانات و تجهیزات پارک با حضور کارشناسان و اکیپ های مختلف شهرداری انجام می شود.

مطلب قبلی داودی طلای حرکت یک ضرب دسته فوق سنگین را به گردن آویخت
مطلب بعدی سه گیلانی در اردوی تیم ملی فوتبال جوانان حضور یافتند
Print
30

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان