X
اکبرزاده شهردار خوی: تجهیز پارکهای سطح شهر خوی به سِت های ورزشی

اکبرزاده شهردار خوی: تجهیز پارکهای سطح شهر خوی به سِت های ورزشی

سلامت جسمی شهروندان موجب افزایش نشاط و پویایی بیشتر در شهر

 

  • توجه بیشتر به امر ورزش با توجه به شیوه زندگی معاصر شهروندان

 

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرو شهرداری ضمن اشاره به لزوم توسعه ورزش همگانی اظهار داشت: زندگی معاصر در شهرها، ویژگیها و مولفه های خاص خود را داشته و نیازهای امروز با گذشته بسیار متفاوت است.

 

شهردار خوی تصریح کرد: اجرای ورزش های صبحگاهی و بطور کلی ورزش های همگانی بین شهروندان نشانگر نیاز به توجه بیشتر به سلامت جسمی است که نشاط روحی و سلامتی روحی را نیز در پی خواهد داشت.

 

اکبرزاده اضافه کرد: برنامه ریزی برای توسعه ورزش همگانی در کنار نهادهای مرتبط توانسته فضای مناسبی را برای حضور شهروندان در اماکن مختلف تفریحی و پارکها ایجاد کند و استقبال شهروندان از این فضاها موجب افزایش حجم اقدامات ورزشی از سوی شهرداری است.

 

وی گفت: شهرداری خوی اقدامات مختلف عمرانی را با زیر ساخت ورزشی در سال های اخیر انجام داده که می توان به احداث پارک اختصاصی بانوان، پارک سلامت، افزایش پارکها، فضاهای سبز ، بوستان ها و تجهیز بیشتر پارک های سطح شهر به سِت های ورزشی اشاره کرد.

 

اکبرزاده اذعان داشت: امسال شهرداری خوی همچون سال گذشته در کنار برنامه های مختلف ورزشی، اجرای ورزش های صبحگاهی از سوی کارشناسان و مربیان متخصص را در سه پارک شیخ نوائی، بانوان و پارک ملت در دستور کار قرار داده و ورزش های صبحگاهی با حضور این کارشناسان و شهروندان بصورت روزانه اجرا می شود.

 

وی گفت: ورزش صبحگاهی بانوان بطور مرتب و مستمر از سوی مربی ورزشی برای شهروندان ارائه می شود و بانوان خوئی می توانند با حضور در این پارک از شادابی و نشاط ورزش صبحگاهی بهره ببرند.

مطلب قبلی پیام تبریک رئیس شورای شهر خوی به مناسبت روز معلم
مطلب بعدی رئیس شورای شهر خوی: مشارکت عمومی و عزم همگانی کلید فائق آمدن به تمامی مشکلات است
Print
180

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان