X
اتمام فاز اول و دوم مطالعات طراحی تابلوهای هدایت مسیر شهر خوی
روابط عمومی شهرداری خوی
/ دسته ها: سرخط اخبار

اتمام فاز اول و دوم مطالعات طراحی تابلوهای هدایت مسیر شهر خوی

 

محرم اکبرزاده در خصوص لزوم ساماندهی تابلوهای سطح شهر گفت: وجود تابلوهای هدایت مسیر در سطح شهر و علی الخصوص در میادین، در دسترسی شهروندان و مسافرین به مناطق مختلف شهر موثر بوده و در برخی از مشکلات ترافیکی از نبود همین تابلوهای هدایت مسیر بوجود می آید. 

شهردار خوی تاکید کرد: تابلوهای شهری باید بصورت بهم پیوسته و راهنمای مناسبی برای دسترسی به مناطق شهری بوده و بوده و با مطالعات علمی و ویژگیهای شهری  مورد بررسی قرار گرفته و تدوین می شوند. 

وی تصریح کرد: جانمایی تابلوهای راهنمایی و رانندگی، خط کشی های سطح معابرعلائم عمومی و افقی و نوشتاری، تابلوهای معرفی اماکن تاریخی و گردشگری، خدماتی و... باید بر اساس متد جدید و استاندارد به روز دنیا مورد مطالعه قرار گرفته و اجرا می شوند. 

شهردار خوی اذعان داشت: نصب تابلوهای هدایت مسیر در سه مرحله مطالعات علمی، ساخت تابلوها و نصب در سطح شهر صورت می گیرد و در حال حاضر فاز اول مطالعات، مشاوره و طراحی تابلوها بر اساس استانداردهای به روز و ویژگیهای شهری خوی به اتمام رسیده و فاز دوم نیز در حال اتمام می باشد. 

اکبرزاده گفت: فاز اول مطالعات شامل نیمه شرقی شهر خوی بوده و کمربندی های شهید صفرزاده،شهید سیستانی زاده، شهید حجازیفر، بلوار مطهری،بلوار حاج حسینلو،بلوار آزادگان، بلوار شهید آصفی، بلوار بهشتی و خیابان شهید موسوی بوده و فاز دوم نیز به نیمه غربی شهر اختصاص دارد. 

وی همچنین افزود: خط کشی های معابر نیز در راستای همین مطالعات مورد بررسی قرار گرفته و همزمان با نصب تابلوهای هدایت مسیر شاهد اجرای خط کشی های معابر خواهیم بود. 

 ✴️با ما همراه باشید👇👇
🔸 @shahrdarikhoy
🔸www.khoy.ir

مطلب قبلی ✴️ اطلاعیه
مطلب بعدی ارائه گزارش عملکرد کمیسیونهای تخصصی شورای شهر خوی در صحن علنی شورا
Print
260

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان