X

بازتاب و تجزیه وتحلیل نابسامانی بازار خودرو در رسانه ها

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0

تهران - ایرنا- رسانه های داخلی با پرداختن به روند صعودی افزایش قیمت خودرو در کشور، عدم تحقق وعده های وزیر صنعت برای ثبات در این بازار و عرضه ناچیز خودروهای داخلی را مورد توجه قرار داده و مشکلات در این حوزه را ناشی از عدم نظارت مسئولان دانستند.


محموله هرویین فشرده در گمرک دوغارون تایباد کشف شد

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0

مشهد- ایرنا- مدیرکل گمرک دوغارون گفت: شش کیلوگرم مواد مخدر از نوع هرویین فشرده که داخل محموله کشک خوراکی یک مسافر جاسازی شده بود در این گذرگاه مرزی واقع در شهرستان تایباد در شرق خراسان رضوی کشف شد.


اجرای طرح جامع گردشگری چهارمحال و بختیاری نیازمند عزم ملی است

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری، عزم ملی در عملیاتی شدن طرح جامع گردشگری این استان را خواستار شد و گفت: امید می رود دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص تامین اعتبار اجرای این طرح همکاری کند.


69 طرح سرمایه گذاری گردشگری در سیستان وبلوچستان درحال اجراست

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0

زاهدان- ایرنا- مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: 69 طرح سرمایه گذاری گردشگری با اعتبار 696 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی در این استان در حال ساخت است.


رتبه استاندارد ایران در جهان ارتقا یافت

مدیر سایت شهرداری خوی 0 0

گناوه- ایرنا- مدیرکل هماهنگی امور استان های سازمان ملی استاندارد ایران گفت: این سازمان در سطوح بین المللی باوجود مشکلات و تنگناها به موفقیت هایی مهم نایل شده و امسال در بین 163 کشور عضو سازمان جهانی استاندارد از رتبه 32 به 21 ارتقا یافت.


RSS
12345678910انتها
دی ان ان