X
دیدار و گفتگوی سرمایه گذار ترک با شهردار خوی

دیدار و گفتگوی سرمایه گذار ترک با شهردار خوی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی شرکت سرمایه گذار ترکیه ای – ایرانی با شهردار  خوی دیدار و در خصوص سرمایه گذاری در شهر خوی گفتگو کرد. 

محرم اکبرزاده ضمن تاکید بر لزوم استفاده از توان بخش خصوصی داخلی و خارجی در توسعه شهری اظهار داشت: سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهر ها بویژه در پروژه های کلان یکی از راهکارهای مهم در مسیر توسعه شهری است و شهرداریها امروز برای تسریع در روند توسعه شهر باید به سمت تسهیل سازی مسایل مربوط به سرمایه گذاری پیش بروند. 

شهردار خوی گفت: موضوع سرمایه گذاری در حوزه پسماند از مسایلی است که در سالهای اخیر مورد توجه قرار گرفته و در کنار مدیریت پسماند بحث درآمد برای شهرداری ها نیز مطرح هست. 

وی گفت: بر اساس استفاده از ظرفیت های سرمایه ای، توان و تخصص بخش خصوصی در حال حاضر مذاکره با شرکت ترکیه ای – ایرانی برای سرمایه گذاری در حوزه پروژه مدیریت پسماند با شهرداری خوی صورت گرفت و توافق های اولیه برای سرمایه گذاری این شرکت برای پروژه مدیریت پسماند خوی و شهرهای اقماری انجام شد. 

اکبرزاده افزود: پروژه سرمایه گذاری مدیریت پسماند ظرفیت بسیار خوبی برای تولید برق و درآمدهای ناشی از آن بوده و مهمترین گام در حوزه حفظ محیط زیست می باشد که در این پروژه روزانه 200تن پسماند شهری برای تولید برق مورد استفاده قرار می گیرد. 

شهردار خوی تصریح کرد: آخرین تکنولوژی تولید برق از پسماند شهری در این دیدار و گفتگو به بحث و بررسی گذاشته شد و جزییات توافق نهایی برای امضای قرارداد در جلسه مشترک بعدی که ظرف 10روز آینده تشکیل می شود بررسی خواهد شد.

گفتنی است شرکت سرمایه گذاری ترکیه ای-ایرانی اجرای پروژه های مربوط به مدیریت پسماند در شهرهای ترکیه را در کارنامه کاری خود دارد.

مطلب قبلی 🔸شهردار خوی: جشن درختکاری امسال بسیار باشکوهتر از سالهای گذشته برگزار میشود
مطلب بعدی آگهی فراخوان عمومی مشارکت و سرمایه گذاری در احداث مجتمع تجاری و خدماتی و درمانی سعدیه
Print
168

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان