X
محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر و شهرداری خوی: بهره برداری از 84 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 202400 میلیون ریال

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر و شهرداری خوی: بهره برداری از 84 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 202400 میلیون ریال

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی از اتمام بیش از 84 پروژه عمرانی در 10 ماهه سال جاری خبر داد.

 

شهردار خوی اظهار داشت: بهسازی معابر یکی از مهمترین پروژه های عمرانی مستمر شهرداری در سال جاری بوده و بیش از 66 پروژه در این بخش اجرا شده است.

 

اکبرزاده افزود: در بخش جدول گذاری بیش از 23850 متر طول جدول گذاری و اصلاح جداول در سطح شهر انجام شده است.

 

 

وی گفت: در بخش آسفالت ریزی نیز بیش از 304231 متر مربع پروژه آسفالت ریزی در سطح شهر انجام شده و بیش از 100000 مترمربع نیز پروژه زیرسازی صورت گرفته است.

 

 

وی تاکید کرد: تامین اعتبار اجرای این پروژه ها از محل اعتبارات داخلی شهرداری بوده و 143 میلیون ریال برای اجرای پروژه های آسفالت ریزی،جدول گذاری و زیرسازی هزینه شده است.

 

 

شهردار خوی افزود: پیاده روسازی و اجرای سنگ فرش نیز از ابتدای سال جاری در دستورکار قرار داشته و 16 پروژه سنگ فرش و پیاده روسازی با بیش از 34270متر مربع و اعتباری بالغ بر 13/640 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری انجام شده است.

 

 

اکبرزاده با اشاره به اتمام پروژه خانه محله اذعان داشت: یکی از مهمترین پروژه های عمرانی با زیرساخت فرهنگی پروژه احداث اولین خانه محله خوی در خیابان بعثت بود که پس از بهره برداری از این پروژه قطعا با برنامه ریزیهای صورت گرفته و هماهنگیهای لازم با سازمانها و نهادهای شهری مرتبط، برنامه های مختلف فرهنگی،اجتماعی،آموزشی، بهداشتی و کارگاه های توانمندسازی خانواده ها در کنار ارائه خدمات مشاوره خانواده در این محل اجرا می شود.

 

 

وی تصریح کرد:  این پروژه در سه طبقه با فضای مناسب برای اجرای برنامه های متنوع با اعتباری بالغ بر 6000میلیون ریال از محل اعتبارات استانی و با مشارکت مسکن و شهرسازی احداث شده و در ایام دهه فجر در کنار سایر پروژه های شهرداری به بهره برداری می رسد.

 

وی همچنین با اشاره به اجرای پروژه های کلان تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی(ره) و کمربندی ضلع غربی شهر اضافه کرد: پروژه های تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی(ره) و کمربندی ضلع غربی شهر با 40 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا بوده و پل اجرا شده در مسیر کمربندی ضلع غربی با دهانه 10 متری نیز 80درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

 

شهردار خوی گفت: بیش از 40000میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات جاری شهرداری برای پروژه های تقاطع غیر همسطح آیت الله خویی(ره) و کمربندی ضلع غربی هزینه شده است.

 

 

اکبرزاده خاطر نشان کرد: بیش از 84 مورد پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 202400میلیون ریال در 10 ماهه سال 97 از سوی شهرداری اجرا شده و در ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد.

مطلب قبلی اکبرزاده شهردار خوی: برگزاری مسابقات والیبال بانوان خوی #جام_فجر
مطلب بعدی ✴️پیام شورای اسلامی شهرو شهرداری خوی به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر
Print
91

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان