X
محرم اکبرزاده شهردار خوی : افزایش 29درصدی صدور پروانه های ساخت در بافت فرسوده طی سال 97

محرم اکبرزاده شهردار خوی : افزایش 29درصدی صدور پروانه های ساخت در بافت فرسوده طی سال 97

- صدور 390 پروانه ساختمانی در سال 97

 

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی از صدور بیش از 390  فقره پروانه ساختمانی در سال 97 خبر داد.

 

شهردار خوی ضمن اشاره به تسهیل روند صدور پروانه ساختمانی اظهار داشت: شهرداری خوی تمام تلاش خود را بکار گرفته تا با تسهیل سازی روند صدور پروانه ساختمانی، زمینه لازم  برای ساخت و ساز از سوی شهروندان را فراهم سازد.

 

اکبرزاده تاکید کرد: در سال97 تعداد 390 پروانه ساختمانی صادر شده که نسبت به سال 96 از افزایش 15درصدی برخوردار بوده است.

 

شهردار خوی گفت: در مجموع 110500 متر مربع مساحت کلی  عرصه و 146هزار متر مربع زیر بنای پروانه های صادره در سال 97 بوده است.

 

وی تصریح کرد: تعداد واحد مسکونی  پروانه های ساختمانی صادره در سال گذشته 823 واحد بوده که نسبت به سال 96 بیش از 200 واحد مسکونی پروانه ساخت بیشتری صادر شده و 26 درصد افزایش داشته است.

 

وی همچنین اضافه کرد:  تعداد پروانه های صادره سال 97 در بافت فرسوده 112 بوده و در این بخش نیز با افزایش 29 درصدی گام خوبی در حوزه صدور مجوزهای ساخت و ساز برای بهسازی بافت فرسوده برداشته شد.

 

اکبرزاده گفت: 21884متر مربع مساحت عرصه و 42615 متر مربع مساحت زیربنای پروانه های صادره در بافت فرسوده طی سال 97بوده که در مساحت عرصه 37 درصد و  در مساحت زیربنا 20 درصد افزایش بوده است.  

 

شهردار خوی با اشاره به روند افزایش صدور پروانه های ساختمانی افزود: شهر خوی دارای 392هکتار بافت فرسوده مصوب بوده، با تسهیل سازی لازم شاهد افزایش خوبی در حوزه پروانه ساختمانی در بافت فرسوده بودیم و در سال 98 نیز این روند با توجه به حمایت شورای اسلامی شهر و تصویب تعرفه های متناسب با مناطق شهری و اعمال تخفبف عوارض صدور پروانه ساخت در بافت فرسوده تلاش می کنیم شهروندان عزیز از روند تسهیل سازی بیشتری در ساخت و سازهای بافت فرسوده استفاده نمایند.

 

مطلب قبلی بازیکن مراغه ای به اردوی تیم ملی امید سپک تاکرا دعوت شد
مطلب بعدی پیشنهاد تشکیل کمیته ویژه برای بررسی میزان خسارت واحدهای صنعتی سیلزده
Print
58

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان