X
محرم اکبرزاده شهردار خوی :  افزایش 68 درصدی صدور پروانه های ساخت در سه ماهه اول سال 98 نسبت به سه ماهه اول سال گذشته

محرم اکبرزاده شهردار خوی : افزایش 68 درصدی صدور پروانه های ساخت در سه ماهه اول سال 98 نسبت به سه ماهه اول سال گذشته

 

  • افزایش 66 درصدی زیربنای پروانه های صادر شده در سه ماهه اول سال 98  
  • توجه ویژه به بافت فرسوده و افزایش روند صدور پروانه های ساختمانی در این بافت ها

 

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی از صدور بیش از 133  فقره پروانه ساختمانی در سه ماهه اول سال 98 خبر داد.

 

شهردار خوی ضمن اشاره به تسهیل روند صدور پروانه ساختمانی اظهار داشت: شهرداری خوی تمام تلاش خود را بکار گرفته تا با تسهیل سازی روند صدور پروانه ساختمانی، زمینه لازم  برای ساخت و ساز از سوی شهروندان را فراهم سازد بر همین اساس با نگاهی به روند صدور پروانه ساخت طی سه ماهه اول سال جاری با سه ماهه اول سال گذشته شاهد افزایش چشمگیری در بخش صدور پروانه شهرداری هستیم.

 

اکبرزاده تاکید کرد: در سه ماهه اول سال 98 تعداد 133 پروانه ساختمانی صادر شده که نسبت به سه ماهه اول سال گذشته از افزایش 68 درصدی برخوردار بوده است.

 

شهردار خوی همچنین گفت: در سه ماهه اول سال گذشته 31391 متر مربع زیربنای تعداد پروانه های صادر شده بود که در سال 98 این میزان به 52364 متر مربع رسیده و از افزایش 66 درصدی برخوردار بوده است.   

 

وی تاکید کرد: در مجموع تعداد 171 واحد مسکونی پروانه های ساختمانی در سه ماه اول سال 97 صادر شده بود که این تعداد در سال 98 با افزایش قابل توجهی نسبت به مدت زمان سال گذشته به 297 واحد رسیده است.  

 

وی تصریح کرد: تعداد پروانه های صادره در بافت فرسوده 31 فقره با مساحت عرصه 6258 متر مربع و مساحت عیانی 12479 متر مربع بوده و در این بخش نیز گام خوبی در حوزه صدور مجوزهای ساخت و ساز برای بهسازی بافت فرسوده برداشته شد.

 

شهردار خوی با اشاره به روند افزایش صدور پروانه های ساختمانی افزود: شهر خوی دارای 392هکتار بافت فرسوده مصوب بوده، با تسهیل سازی لازم شاهد افزایش خوبی در حوزه پروانه ساختمانی در بافت فرسوده بودیم و در سال 98 نیز این روند با توجه به حمایت شورای اسلامی شهر و تصویب تعرفه های متناسب با مناطق شهری و اعمال تخفیف عوارض صدور پروانه ساخت در بافت فرسوده، تلاش می کنیم شهروندان عزیز از روند تسهیل سازی بیشتری در ساخت و سازهای بافت فرسوده استفاده نمایند.

 

مطلب قبلی نیاز ۳۱۰ میلیارد ریالی دانشگاه کوثر بجنورد برای فضای آموزشی
مطلب بعدی دو انتصاب در مجموعه شهرداری خوی
Print
25

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان