X
محرم اکبرزاده شهردار خوی: ایجاد فضاهای باز و جاذب شهری از اولویت ها و سیاست های کلان شهرداری

محرم اکبرزاده شهردار خوی: ایجاد فضاهای باز و جاذب شهری از اولویت ها و سیاست های کلان شهرداری

 محرم اکبرزاده شهردار خوی در جلسه  شورای اسلامی شهر خوی اظهار داشت:  ایجاد فضاهای باز و جاذب شهری در اولویت های اصلی و سیاست های کلان شهرداری قرار دارد .

 

شهردار خوی اظهار داشت: آنچه که در چشم انداز پروژه های عمرانی شهرداری مورد توجه قرار دارد اسجاد فضاهای باز و جاذب شهری در مناطق مختلف شهر است.

 

اکبرزاده گفت: فضاهای شهری در شهرهای توسعه یافته اهمیت ویژه ای دارند و ایجاد ارتباط مناسب شهروندان با شهر بواسطه این فضاها بیشتر شکل میگیرد.

 

شهردار خوی گفت: طراحی های جدید با توجه به تجربیات و مطالعات شهرهای توسعه یافته و متناسب با نیازهای شهری خوی در کنار خلاقیت های بصری و ایده های شهری در ابعاد مختلف مهمترین موضعی است که در تدوین پروژه های جدید شهرداری مورد تاکید قرار گرفته است.

 

وی افزود: تحولات مهمی در شیوه تدوین و طراحی پروژه های عمرانی شکل گرفته و تلاش میکنیم خلاقیتها ،نوآوریها و جلوه های بصری مناسب در پروژه های شهری استفاده کرده و پروژه های مختلفی را با مطالعات متناسب و علمی به سمت و سوی افزایش جذابیتهای شهری و جاذبه های مختلف حرکت کنیم.

 

اکبرزاده گفت: بر اساس اهداف و رویکرد جدید شهرداری، طراحی های اولیه برای اجرای پروژه ایجاد فضای شهری در محل پارکینگ شهرداری صورت گرفته و با توجه به قرار گرفتن در ورودی هسته مرکزی این منطقه را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 

شهردار خوی گفت: این پروژه در مساحتی بیش از 6700 مترمربع اجرا می شود که چهره متفاوتی و جذابی به این بخش از شهر خواهد بخشید از سوی دیگر هم در ابعاد ترافیکی و هم در ابعاد فرهنگی شاهد اجرای پروژه بسیار متفاوتی خواهیم بود.

مطلب قبلی آموزش های شهروندی
مطلب بعدی تقدیر شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی از فاطمه پورحسن دانش آموز مقطع نهم برنده مدال طلای بین المللی رشته نجوم 2018 کره جنوبی.
Print
112

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان